Jump to content
Forum Odszkodowania

Uraz doznany w drodze z pracy


bizzz
 Share

Recommended Posts

Witam... Doznałem zerwania ścięgna Achillesa podczas powrotu z pracy. Chodnik prosty, czułem się w miarę dobrze aż nagle strzeliło ścięgno... czy w takim przypadku jest możliwe otrzymanie jakiegoś odszkodowania? lub świadczeń z tytułu wypadku przy pracy? pracuję w UK i mam jedynie ogólne ubezpieczenie pracownicze.

 

pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Wazniejsze jest : czy byłeś na zwolnieniu, jak długo, ile dochodów straciłeś oraz czy masz dowody, że droga była nierówna i wracałes z pracy ( zdjecia, zabrala Cię karetka, świadakowie ) i czyj to teren. Pamietaj - NW czyli nieszczesliwy wypadek mozesz zglosic pracodawcy ( musi być raport ) ale takze mozesz wziac odszkodowanie jesli ktoś jest sprawcą ( tzn. nie zadbał o drogę a powinien) z OC właściciela terenu. Pozdrawiam joko
Link to comment
Share on other sites

karolręka wrote:
Miałem wypadek w pracy w listopadzie 2006 i na skutek czego doznałem poważnego urazu lewej dłoni tzn. przeciecia ścięgien zginaczy palców 2,3,4i5. Przeprowadzona została operacja i 3,5 miesięczna rehabilitacja. Obecnie dłoń jest w miarę sprawna lecz nie w 100% tzn. palce 3,4i 5 nie prostują się do końca; w palcach 3,4 uszkodzone są nadal i nieodwracalnie torebki stawowe; dłoń nie jest w stanie zacisnąć się w pięść ponieważ końcówki palców pozostają proste nie zaginajęc się do wewnątrz; czucie w palcach jest wciąż ograniczone; palce szybko przemarzają; dłoń nie odzyskała w pełni siły uchwytu. W sumie mam liczne blizny po szwach o łącznej długości 28 cm. Na zwolnieniu łącznie przebywałem od momentu wypadku przez 6 mies.
PYTANIE: Jakiemu procentowi uszczerbku na zdrowiu uległem?
z góry dziekuję za pomoc - Karol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...