Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja samochodowa bez ofiar


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczora mialem kolzje samochodowa. Jechalem Peugotem 106 i na zakrecie z przeciwnej strony jehalo jakies auto srodkiem drogi odbilem blizej kraweznika odbilo znowu w druga strone kraweznik znak dachowanie. Nikogo nie uszkodzilem procz swojego samochodu. Jechalem bez prawa jazdy samochod jest zrejestrowany na inna osobe ktora sprzedala ten samochod mojemu znajomemu ktroy sprzedal mi(wsztsko w ciagu 1 miesiaca) Mandat 500zl za brak prawa jazdy 500zl za spowodowanie kolizji Koszty lawety i parkingu policyjnego. Auto Posiada ubezpieczenie z liberty Direct OC+mini assistance (do 25 maja) W aucie uszkodzilo sie: Misa olejowa zderzak chlodnica zawieszenie przednie Skrzynia biegow i silnik ogolnie kasacja auta. Teraz mam do was pytanie co mam zrobic w takiej sytuacji. Ubezpieczyciel ogledziny auta i czy dostane wyplate odszkodowania gdy nei mam prawa jazdy a bylem kierowca. czy moge potem zezlomowac to auto. i ile mniej wiecej dostane odszkodowania (skladka 350zl na pol roku) ile czeka sie na wyplate odszkodowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać że nie dostaniesz ani grosza jak jechałeś autem bez uprawnień. Tak jak napisał Miszka o OC zapomnij:

- po pierwsze nie jest dla sprawcy tylko poszkodowanych

- po drugie nie działa jak kierowca jechał bez uprawnień

Proszę zobaczyć w OWU assistance czy nie ma wykluczeń odpowiedzialności TU np w przypadku za jazdę bez uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...