Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodaowanie z MTU


quaoar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Chciałbym was prosić o poradę, ostatnio miałem wypadek gdyż inny kierowca wjechał mi w tył samochodu Renault Laguna. Sprawca był ubezpieczony w MTU - NIESTETY!!!. Rzeczoznawca przyjechał obejrzał i powiedział że decyzja przyjdzie mailem. W samochodzie przy wypadku zeszło powietrze w przedniej oponie o czym go poinformowaliśmy przedstawiliśmy również rachunki za kosztowne ostatnio naprawy na co odparł że to nieważne bo auto musi być sprawne.

Dzisiaj dostałem od nich maila z informacją że postępowanie zostało zakończone.

Pomijając że cenę auta zaniżyli bardzo mocno to dopisali dziwne korekty:

"Korekty różne:

Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw -191 zł

uszkodzenia bez związku - 191zł"

Kwotę do wpłaty umniejszyli o 382 zł podając tylko takie coś - dodam iż auto nie było wcześniej uszkodzone jedynie co to mówiliśmy o przebitej oponie.

Zero wyjaśnień za jakie uszkodzenia odjęli mi prawie 400 zł kwota za auto też dziwnie zaniżona:(

 

Napiszcie mi proszę co mogę zrobić w takim przypadku:(

 

P.S.

dodam że zgłosiłem im szkodę przez internet w niedziele i nie dostałem żadnego potwierdzenia do poniedziałku - napisałem więc maila z zapytaniem czy doszło zgłoszenie. Mail był wysłany z opcją powiadomienia o odczytaniu - co dostałem po chwili. Niestety nikt w tej firmie nie raczył mi odpisać. Zadzwoniłem i zgłosiłem przez telefon bo sami nie wiedzieli czy powinienem dostać potwierdzenie otrzymania zgłoszenia, powiedzieli tylko żę w 24 godziny dostanę komunikat że jest rozpatrywane - KOMUNIKAT DOTARŁ PO 4 DNIACH

 

odradzam wszystkim jakiekolwiek ubezpieczenia w MTU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkalis wrote:
Postaram się pomóc....proszę o kontakt 785 750 580....
zajmuję się odzyskiwaniem należnych ubezpieczeń....

Pozdrawiam Agnieszka
Warto wcześniej starać się doradzić i pomóc na forum. Pomijam już, że taka reklama na forum jest niedopuszczalna. Zgodnie z ust. 9 w zw. ust. 14 lit. f regulaminu forum Odszkodowania i Wypadki Odzyskaj.info nie jest dopuszczalne nakłaniane przez użytkownika- w jakikolwiek nawet pośredni sposób poprzez publikację maila- do skorzystania z usług jakiegokolwiek podmiotu gospodarczego, bez uzyskania uprzedniej zgody administracji. Złamanie tej zasady skutkuje zablokowaniem lub nawet usunięciem konta użytkownika bez ostrzeżenia i powiadomienia. Oczywiście jedynie reklama na forum jest niedozwolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkalis wrote:
Przepraszam bardzo...moj wpis nie jest reklamą...jest chęcią pomocy....
Każdy oczywiście ma prawo do własnej interpretacji.....

Pozdrawiam
Warto postarać się wpierw odpowiedzieć poprzez forum. Podawanie numeru telefonu może nieść podejrzenie, że nie czyni się tego bezinteresownie. Jakby ktoś chciał na cały kraj udzielać porad za darmo owych telefonów mogłoby być tysiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...