Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odzkodoanie o jakie moge sie starac


Rekomendowane odpowiedzi

W październiku zostałam potrącona na Pasach miałam izolowane złamanie strzałk i potłuczeniai i to spowodowało ze 2 miesiace lazałam w domu na zwolnieniu przez powikłaania. Policja ktora przyjachała na miejsce wypadku stwierdziłam nie jednoznacznie ale moja wine . Po powołaniu biegłego i przesuchaniu świadków wytoczono jednak sprawe krana przeciwko kierowcy samochodu ktory mnie potracił. Mam 8 % stałego uszczerbku na zdrowiu o jakie odszkodoanie moge sie ubiegac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procent uszczerbku nie jest jedynym elemantem zadośćuczynienia, a ponad to moze Pani żadać odszkodowania za poniesione koszty leczenia. Roszczenie nalezy kierowac do ubezpieczyciela sprawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantazione wrote:
W październiku zostałam potrącona na Pasach miałam izolowane złamanie strzałk i potłuczeniai i to spowodowało ze 2 miesiace lazałam w domu na zwolnieniu przez powikłaania. Policja ktora przyjachała na miejsce wypadku stwierdziłam nie jednoznacznie ale moja wine . Po powołaniu biegłego i przesuchaniu świadków wytoczono jednak sprawe krana przeciwko kierowcy samochodu ktory mnie potracił. Mam 8 % stałego uszczerbku na zdrowiu o jakie odszkodoanie moge sie ubiegac.
Zakres roszczeń jaki Pani przysługuje obejmuje:
1. zadośćuczynienie za krzywdę - jego wysokość zależy od wielu czynników tj. rodzaj urazu, długość leczenia, wiek osoby poszkodowanej, zmiany w jej życiu prywatnym zawodowym itp. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że powinna być to kwota od kilkunastu tysięcy w górę.

2. odszkodowanie z tytułu kosztów leczenia, przejazdów, rehabilitacji

3. odszkodowanie z tytułu opieki osób drugich - nawet jak pomoc świadczyli najbliżsi.

4. odszkodowanie z tytułu utraconego dochodu

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kancelarią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...