Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zespolenie metalem ,a odskodowanie.


grzes80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jaki wpływ i czy w ogóle ma zespolenie kończyny metalem, na wysokość jednorazowego

odszkodowania z ZUS. Pytam, ponieważ mam możliwość wyjęcia śrub przed komisją lekarską. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes80 wrote:
Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jaki wpływ i czy w ogóle ma zespolenie kończyny metalem, na wysokość jednorazowego
odszkodowania z ZUS. Pytam, ponieważ mam możliwość wyjęcia śrub przed komisją lekarską. Dziękuję za odpowiedź.
1) Nie musi mieć bezpośredniego wpływu jeśli chodzi o odszkodowanie z NWW, gdyż tutaj chodzi o trwały uszczerbek na zdrowiu po leczeniu. Oczywiście należy zapoznać się z OWU, gdzie ubezpieczyciel mógł przewidzieć zwrot kosztów leczenia oraz odszkodowania np. za każdy dzień pobytu w szpitalu. Natomiast przebyte operacje, zabiegi, ból i cierpienia ma wpływ na zadośćuczynienia w przypadku likwidowania szkody z polisy OC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już zakończone leczenie, przyznali mi rentę wypadkową na okres 1 roku i wkrótce będę stawał na komisje w sprawie odszkodowania,mam możliwość wcześniejszego wyjęcia śrub (za dwa dni) ale się zastanawiam czy nie będzie to miało wpływu na odszkodowanie i przyznaną mi rentę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

grzes80 wrote:

mam już zakończone leczenie, przyznali mi rentę wypadkową na okres 1 roku i wkrótce będę stawał na komisje w sprawie odszkodowania,mam możliwość wcześniejszego wyjęcia śrub (za dwa dni) ale się zastanawiam czy nie będzie to miało wpływu na odszkodowanie i przyznaną mi rentę

Nie powinno mieć znaczenia, gdyż odszkodowanie i renta przyznawana jest na innych przesłankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

grzes80 wrote:

Dziękuję.

Operacje zabiegi mają zaś znacznie na wysokość zadośćuczynienia z polisy OC lub odszkodowania z NNW jeśli umowa przewiduje zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, pobytu w szpitalu etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...