Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie z OC, "wycena"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W wyniku wypadku samochodowego doznałem urazu kręgosłupa. W szpitalu stwierdzono skręcenie kręgosłupa w odcinku piersiowym. Przedtem miesięczną rehabilitacje. Niestety 17tyg po wypadku ból dalej się utrzymuje w kręgosłupie. Po rezonansie magnetycznym kregoslupa odcinka lędźwiowego stwierdzono przepuklinie miedzy kręgami L3-L4 i L4-L5, oraz nadłamana blaszka graniczna trzonu L IV. Leczenie trwa, bo nie dam rady się schylic itd oraz utrzymuje się ból.

Właśnie jestem w trakcie kompletowania dokumentów aby wystąpić o odszkodowanie z OC w firmie Warta.

1) Moje pytanie brzmi na ile zł "wycenić" takie obrażenia? Czy tez lepiej zdać się na ta firmę i niech sama wyceni? ktoś może spotkał się z podobną sprawą??

2) Samemu walczyć o odszkodowanie czy przez jakiegoś prawnika?

3) Ile czeka się na pieniądze z odszkodowania? Niestety przez ten wypadek strąciłem prace a co za tym źródło utrzymania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. po prawie 90 dniach warta naliczyła mi ile się należy.

zrobiona komisje zaoczna na której stwierdzono ze mam skręcenie kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego.

naliczono mi 6% co dala 3500zl odszkodowania.

o odszkodowanie walczy firma i w drodze rozmów warta złożyła propozycje ze dołoży kolejne 3800zl a jak nie pasuje to odsyłają mnie do sądu;/

Warta nie uznała mi rachunków za leki, rezonans ani za koszt dojazdu na zabiegi rehabilitacyjne.

 

co radzicie? brać co dają czy się sadzić?

proszę o szybka odpowiedz

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...