Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek w pracy -UK


Phenom4321
 Share

Recommended Posts

Prosze o ujawnienie informacji o wypadku w restauracji przez oparzenie olejem.

Oprocz uzyskania dokumentu ze szpitala co jescze powinienem uczynic tym bardziej, ze pracodawca odmawia wyplacenia odszkodowania twierdzac, ze nie mialem odpowiedniego obuwia, chociaz, musialem zakupic je sam gdyz firma nie zaopatrza pracownikow i poczatkowo powiedziano mnie, ze jest akceptowane. Place skladki NIN i tax 8..l, wiec powinienem zasluzyc na odszkodowanie. MOze ktos skierowac mnie do odpowiedniej firmy i co moge zrobic jesli nie mam pieniedzy na koszty procesu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...