Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamana żuchwa odszkodowanie


Gfboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem wypadek jakiś czas temu upadłem na brodę, złamałem kości kłykciowe w szczęce obustronnie z przemieszczeniem, kość przebiła prawe ucho zew. około 5 szwów na brodzie i 2 ułamane zęby (nerwy na wierzchu). Leżałem w szpitalu gdzieś tydzień, założyli mi druty i podstawkę, żeby szczęka była prawidłowo ułożona.

Złożyłem papiery w szkole, a następnie w pzu, suma ubezpieczenia wynosi 7000 zł.

Dziś dostałem "ustalenie wysokości odszkodowania" przyznano mi tylko 425 zł (5,5% +40 zł za poradę laryngologiczną)

"wg tabeli 4 poz. 2 -4% sumy ub. 7000zł, wg tabeli 5 poz. 2 -1,5% sumy ub. 7000zł, zwrot za laryngologa -40zł"

Nie było komisji lekarskiej i moim zdaniem jest to stanowczo za mało! za samego dentystę zapłaciłem 450zł, a gdzie koszty leczenia, drogi dojazd do szpitala na kontrole wydałem 500 zł. Bardzo się zawiodłem ponieważ teraz mam krzywy zgryz, bolą mnie zęby po tych drutach gdy coś jem/piję, czasem jeszcze strzela coś w żuchwie najczęściej gdy jem.

Co teraz radzicie zrobić? odwoływać się o większą kwotę czy nie ma szans na więcej, jak wcześniej napisałem nie było komisji lekarskiej.

Proszę o szybkie w miarę odpowiedzi pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

musisz znaleść firme która sie zajmie Tobą i za Ciebie zwróci się o odszkodowanie.

jeśli chcesz mogę Tobie pomóc.

napisz do mnie maila odszkodowanie24@op.pl

reprezentuje firmę z 6 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

pozdrawiam

trebor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...