Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek ucznia w innej szkole


sonia300
 Share

Recommended Posts

Moja córka złamała nadgarstek w innej placówce szkolnej niż do której uczęszcza. Czy można złożyć wniosek o odszkodowanie do tej danej placówki w której miała wypadek? Zaznaczam że córka dostała odszkodowanie tylko z tytułu ubezpieczenia szkolnego...(ubezpieczenie całodobowe) K.K.
Link to comment
Share on other sites

Proszę rozwinąć wątek o informacje dotyczące zaistniałego zdarzenia. Jak do nie go doszło, co było przyczyną... Na chwile obecną jest za mało danych aby można było cokolwiek stwierdzić.
Link to comment
Share on other sites

Dziecko było na zbiórce harcerskiej w innej szkole niż zazwyczaj odbywały się zbiórki. Tam w drodze do ubikacji dziecko potkneło sie na schodach i upadło na rękę. Złamany nadgarstek. Czy tamta szkoła może być ubezpieczona od takich wypadków dzieci z innych szkół albo ogólnie wszystkich osób które doznały wypadek w tej placówce szkolnej?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...