Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zanizone odszkodowanie


goszuza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. potrzebuje pilnej rady co mam dalej robic. w lipcu 2011 doznalem zerwania wiazadla acl. po pierwszej artroskopii(zapoznawczej z usunieciem czesci łąkatki)po komisji lekarz orzecznik PZU zakwalifikowal mnie wg.tabeli do progu 10-25% uszczerbku na zdrowiu,zostalo mi wyplacone za te 10% uszcerbku. kilka dni temu mialem komisje koncowa(rekonstrucja acl odbyla sie w lutym 2012) i PZU podtrzymalo tylko wstepna decyzje 10% uszczerbku na zdrowiu. uwazam ze jest to stosunkowo za malo. dodam ze na komisji byl specjalista ortopeda wlasciwy do urazu jednakze nie wykonal istotnych badan wedlug mnie w celu okreslenia uszczerbku(chociazby nie zmierzyl w jakim stopniu mam zanik miesnia czteroglowego uda,na wszystkie moje dolegliwosci mowil ze z czasem wszystko powroci do normy). co mam zrobic by PZU wyplacilo mi nalezyty uszczerbek,w mojej ocenie 10% to tylko minimalny prog a moje kolano jest w fatalnym stanie. prosze o rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

musisz znaleść firmę odszkodowaczą która pomoże Tobie z "walka" z PZU.

sam nic nie zdziałasz.

jeśli jesteś ze ślaska chetnie pomogę.

odszkodowanie24@op.pl

tel 609-690-202 lub 601-86-59-73

pozdrawiam

robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa kolegi wyżej. Proszę nie zapomnieć także dołączyć wszelkie faktury związane z leczeniem (jedyny warunek faktury lub rachunki muszą być imienne powiązane ściśle z leczeniem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...