Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek - czas zgłoszenia, gdzie kiedy?


ojtamojtam23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w nocy z 2 na 3 czerwca tego roku uległam wypadkowi w jednym z klubów w moim mieście. Złamałam kostkę (bo tyle powiedziałam w szoku w szpitalu, oprócz tego w domu leczyłam nadgarstek), kiedy ktoś mnie pchnął a ja straciłam równowagę. Pamiętam, że zdążyłam prosić koleżankę żeby zawołała kolegę, on mnie z lokalu wyniósł. Byłam jeszcze wtedy przytomna ale już słaba a tuż po wyjściu zasłabłam. Zawieźli mnie do szpitala i tam zrobiono mi rtg, zdecydowano się na operację zespolenia złamania. Leżałam 3 dni w szpitalu. Mam więc świadków całego zdarzenia, koleżanka ze mną była, widziała dokładnie jak upadałam.

Nie zgłosiłam wypadku w tym lokalu z racji tego, że nie wiedziałam czy w ogóle ma to sens. Mam szansę na odszkodowanie ze swojego ubezpieczenia zdrowotnego ale czy mogę jeszcze zgłosić wypadek i dostać odszkodowanie z tego lokalu? Czy po prostu nie popełniłam 'błędu' że wezwaliśmy taksówkę zamiast zadzwonić po pogotowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie widzę tutaj odpowiedzialności lokalu za zaistniałe zdarzenie, gdyż ponosi ją wyłącznie osoba, która Panią pchnęła. Jeżeli jej dane nie są ustalone i będzie to niemożliwe to z odszkodowania niestety nici.. Pozostają tak jak Pani napisała wcześniej wszystkie ubezpieczenia dobrowolne typu NNW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Cóż, jak wspomniałam, był to wypadek, więc w tym wszystkim nie myślałam żeby patrzeć kto pchał, czułam straszny ból i traciłam przytomność. Wiadomo, w klubach ciężko kogoś złapać za rękę kiedy ciemno jest i ludzi pełno.

 

Ale dobrze że się upewniłam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...