Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odzyskiwanie dokumentów AXA


dareks44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.08.06.12 miałem szkode z oc sprawcy który zawarł umowe w AXA.13.06 zglosilem a 19.07.2012 dostałem odmowe odszkodowania, w uzasadnieniu napisano ze uszkodzenia mojego auta sa nieadekwatne do uszkodzen sprawcy. dodam ze przy kolizji nie bylo policji,gdyz sprawca prawie blagal na kolanach zebym nie wzywal.ale mniejsza z tym.do rzeczy oczywiscie chce sprawe zalozyc w sadzie ale najpierw chce odzyskac kopie dokunetow ze szkody.po rozmowie tel z jakas durnowata baba na info powiedziala mi co mam zrobic. wiec dokonalem przelew 20pare zl dolaczylem wydruk,napisalem nr szkody i wyslalem na chlodna 51 do warszawy.oczywiscie poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.oczywiscie ktos tam odebral z data 12.09.2012. minal miesiac. dzwonilem w czwartek 11.10.2012 co z tymi dokumentami,pani ktora tam siedzi nic nie wie,nigdzie nie moze przelaczyc,tel i maili nie moze podac.mam wrazenie ze rozmawialem ze sprzataczka cisnienie mialem 200 jakbym mogl ja wyciagnac przez tel to nie wiem co bym jej zrobil.napisala maila do tego likwidatora i powiedziala ze napewno skontaktuje sie ze mna do 2 dni roboczych. oczywiscie jakiegokolwiek odzewu brak.ma ktos jakis pomysl jak z ta popieprzana firma rozmawiac???????????? i daje rade wszystkim. jakby ktos mial taki przypadek prpopnuje od razu zrobic regres z wlasnego ac niech sie oni mecza. naprawde szkoda zdrowia,nerwow i czasu na skurwys.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz skargę do KNF i Rzecznika Ubezpieczonych na brak mozliwości otrzymania dokumentacji oraz do Urzędu Skarbowego, że nie dostałeś faktury ani paragonu za zapłaconą usługę

Daj znać co wskórałeś.

Jak dostaniesz dokumentację chętnie na to spojrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
spec d/s odszkodowań wrote:
Napisz skargę do KNF i Rzecznika Ubezpieczonych na brak mozliwości otrzymania dokumentacji oraz do Urzędu Skarbowego, że nie dostałeś faktury ani paragonu za zapłaconą usługę
Daj znać co wskórałeś.
Jak dostaniesz dokumentację chętnie na to spojrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała AXA. Znajomy miał podobnie i wystarczyło podbić się pod jego pismami, które i tak już raz wysłał i odzew był natychmiastowy. Zycze powodzenia, da się z nimi dogadać. Dodam tylko, że jeśli masz AC to szkoda powinna być likwidowana z AC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...