Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek przy pracy w Norwegii


Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałem w fabryce na terenie Norwegii. Maszyna, na której pracowałem była uszkodzona dlatego musiałem sobie jakoś radzić i pomagałem sobie rękami. W wyniku tego zerwałem sobie ścięgna bicepsu, klatki piersiowej oraz pękł mi obojczyk. Jestem już po jednej operacji. Teraz pewnie czeka mnie długa rehabilitacja. Nie rozmawiam po norwesku i potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem jak pozałatwiać wszystkie sprawy. Czy mogę starać się o jakieś odszkodowanie po wypadku? Co będzie potrzebne i jak takie procedury wyglądają. Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pewnie, że możesz się starać o odszkodowanie z oc pracodawcy. Byłem w podobnej sytuacji. Miałem wypadek przy pracy, nie znałem języka i nie wiedziałem co mam dalej robić. Skorzystałem z usług firmy dochodzącej odszkodowań. Bardzo profesjonalnie zajęli się moją sprawą. Dokumenty, które głównie były potrzebne to dokumenty medyczne i protokół z wypadku. Nie poniosłem żadnych kosztów w związku z prowadzeniem przez firmę sprawy. Za wszystko zapłacił ubezpieczyciel firmy. Jedyne co to tego typu sprawy w Norwegii trwają bardzo długo. Ja na zakończenie swojej sprawy czekałem 2,5 roku, ale warto było. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
DRB wrote:
DRB Centrum Odszkodowań

zapraszam do konsultacji na email: ms.drb(małpa)onet.pl
działamy w Polsce i Zagranicą i nie będzie Pan musiał czekać tyle czasu jeżeli będą wszystkie potrzebne dokumenty do weryfikacji sprawy to bardzo szybko uzyskamy należne odszkodowanie które Panu się należy
pozdrawia Mikołaj Stermolewski
Nie tak szybko jak Pan tutaj pisze bo klient we własnym zakresie musi przetłumaczyć dokumentację. Może sprawa byłaby bardziej oczywista gdy firma wzięłaby na siebie ciężar tłumaczenia, a tak niestety nie jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Witam serdecznie,

dochodzenie odszkodowania po wypadku przy pracy w Norwegii nie wymaga udowadniania winy lub zaniedbania pracodawcy. Odszkodowanie należy się za doznany trwały uszczerbek na zdrowiu oraz poniesione straty majątkowe, w tym utracone dochody. Do dochodzenia roszczeń konieczne jest oczywiście dopełnienie procedury powypadkowej i uznanie wypadku za wypadek przy pracy przez NAV.

Zachęcam do kontaktu i analizy sprawy

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec www.campter.pl                                

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

 

Edytowane przez Marta Sordon

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
tak, to coś

Odkryj różnorodny świat polskiej muzyki na https://radioq.com/country/poland
Od ponadczasowych klasyków po najnowsze hity, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ciesz się ekskluzywnymi wydaniami i regularnymi aktualizacjami. RadioQ łączy Cię z muzycznym sercem Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...