Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

nieudana operacja


patryniam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ciesze sie ze znalazlam jakas strone gdzie mozna sie wypowiedziec o wypadkach popolsku.Caly czas szukalam po angielsku poniewaz operacje mialam w Angli ,niewiele znalazlam jak narazie ale bede wciaz szukac,bo uwazam ze skrzywdzono mnie i powinnam dostac odszkodowanie.Mieszkam w Angli,rozmawialam juz z 5 firmami zajmujacymi sie odszkodowaniami pooperacyjnymi ale wszyscy uwazaja ze moja sprawa niema przyszlosci wygranej;((((((((((.Jestem zrozpaczona i przygnebiona ze nikt niechce mi pomoc,moze sie myle ze powinnam dazyc do mojego odszkodowania.Problem z kregoslupem mam juz od bardzo dawna jakies 10-12 lat. Ostatnie 3 lata to prawdziwy koszmar wiec poszlam do lekarza po badaniach okazalo sie ze wypadl mi dysk,ale tak zlosliwie ze zycie zamienilo sie narawde w KOSZMAR!!! Bol byl tak silny poniewarz dysk usunol sie na lewa strone nerwow uciskajac je tak bardzo ze czsem nieczulam lewej strony prawie wogole,bylam cala zdretwialaa noga jak i reka. Po kilku miesiacach w koncu dostalam sie do ortopedy ktory powiedzial mi to co juz sama wiedzialam i wyslal mnie na MRI tu to sie tak nazywa czyli dokladne przeswietlenie calego kregoslupa (to niebyl XRAY)niewiem jak to sie nazywa ,zapomnialam.Po tym oczywiscie czekalam 2-3 mies.na wizyte nastepna a wtym czsie juz bylam na bardzo silnych przeciwbolowych tabletkach,TRAMAL I CO_CODAMOL tutaj tak sie nazywaja,do czego pozniej doszly inne wspomagajace leki. No i doczekalam sie wizyty u ortopedy,po obejrzeniu zdjec zaroponowal mi Injection w kregoslup czyli chyba blokade po polsku.Oczywiscie wzielam to co dawali ale niestety bez rezultatu,blokada dzialala tylko 1miesiac nawet nie a niewspomne ze czekalam na blokade po 2,3 miesiace- a miedzy czasie skutki uboczne byly straszne, przezywalam naprawde horror.W koncu w 2011 zdecydowalam sie na operacje bo juz niemoglam opanowac bolu KTORY OSTATNIE KILKA LAT ZNISZCZYL MI ZYCIE!!! Doczekalam sie dnia operaji byl to 5 grudnia 2011 roku. Marzylam ze w koncu bedzie wporzadku. Ale niestety nie. Przed operacja rozmowa z lekarzem ,co bedzie robione ;czyli usuniecie dysku. O wszystkim tak dokladnie dowiedzialam sie dopiero pozniej od ortopedy co tak naprwde zrobili bo przed operacja powiedziano mi tylko jakas lekarska nazwe operacji i tyle.No wiec u lekarza pokazano mi moj kregoslup bez 2 dyskow. Nazwa ta w szpitalu okreslala wstawienie metalowych dyskow,a wokolo zainstalowanie srub i innych metalowych czesci zwanych po polsku klatkami>w ogole mam 13 metalowych wstawek. Po operacji pierwsze 2 miesiac bylo ok zniknol bol ktory mi dokuczal ale przyszedl NOWY jeszcze gorszy ,juz czulam ze cos nie tak sie dzieje,wiec poszlam do lekarza pierwszego kontaktu ,chodzilam kilka razy popychajac go o szybsza wizyte u ortopedy ,po telefonach i prosbach w sumie blaganiach o wizyte doczekalam sie w kwietniu 2012,moie przypuszczenia okazaly sie sluszne po Xrayu okazalo sie ze czesc srub i klatka sie osunely i uciskaly nerwy w prawej nodze wiec nie majac wyjscia mosialam sie poddac 2 operacji wymienienia uszkodzonych czesci i umiejscowienia nowych Czekalam 8 miesiecy na druga operacje w bolach jakich nikomu niezycze. A co do tego doszlo niemoglam pracowac,wiec zycie bylo bardzo ciezkie finansowo. To co zainstalowali mi w kregoslupie za pierwszym razem powinno zostac do konca moich dni a niezostalo.Prawie rok mojego zycia poszedl do smieci i dlaczego niemoge uzyskac odszkodowania ,bo naprawde uwazam ze zasluguje .Kiedy rozmawialam w gabinecie z ortopeda dlaczego to sie osunelo a niepowinno powiedzial ze sie zdarza (rozplakalam sie jak pomyslalam ze znow mosze przechodzic przez ten koszmar operacji i wszystkiego co sie z tym wiaze) Wiem ze przed operacja mowia ci o ryzyku itp .ale niekt mi niepowiedzial ze bede miala tyle metalowych rzeczy w sobie i o mozliwosci osuniecia ich . Bede wdzieczna za kazda porade co zrobic ww tej sytuacji. Moze ktos z was mial takie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
witam ja rowniez bede staral sie o odszkodowanie od nhs miesiadz temu spadlem z drabiny zlamalem kosc piszczelowa i strzalkowa przeszedlem 3 operacje w ciagu 6 dni dodam ze byla to wysokosc 1,5metra po trzech operacjach dowiedzialem sie ze operacja byla bardzo trudna pocieli mi noge w paski 3 razy zakladali mi jakies druty przez cala noge skonczylo sie na aparacieilizarowa w wy niku tych operacji uszkodzili mi nerwy nogi jak i 2 aorty wstawili mi baypasy teraz mam lezec 4miesiace z tym aparatem czy mozliwe abym doznzal az takich obrazen podczas upadku z tak malej wysokosci jak dowiem sie o jakiejs dobrej firmie to dam znac z ta ruznica ze mi robili to szkoci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
w poniedzialek mialem wypadek w pracy wywalilem niezlego orla na jakies oleistej plamie na srodku top shopu (to juz 3 wypadek w tym miejsu a pracodawca nic z tym nie zrobil az do mojego wypadku). Mam skrecone kolano z rozleglym stluczniem i skrecony nadgarstek do tego ogolnie bola mnie plecy po upadku. Co teraz z moim dochodem i czy jest za to jakies odszkodowanie, jakie w UK sa procenty za takie wypadki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sa Panstwo ofiarami zaniedbania medycznego badz wypadku w pracy na terenie Wielkiej Brytanii , moga Panstwo ubiegac sie o odszkodowanie. Powyzsze sytuacje jak najbardziej sie kwalifikuja aby prawnik mogl je przyjac. Jesli potrzebuja Panstwo pomocy. Prosze o kontakt poprzez wiadomosci prywatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...