Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

przejechana skrzynka elektryczna


kapssel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mój problem pojawił sie 09,10.br a wiec koszmar sie zaczął:

firma przewozowa " X" dostarczyła mi materiał na budoweopuszczajac teren budowy npna kierowca nie zauwazył skrzynki elektrycznej i ja przejechał w wyniku czego na budowie popaliło mi sie mnóstwo sprzetu :

-pompki co i solaru całe agd,alarm itd

dogoniłem wiec nieszczesnego kierowce wezwałem energetyke bo ze szkrzynki lub co z niej zostało wyskakiwały jakies przepięcia wezwałem policje ,pan udostępnił swoja polisę oc w PZU policja spisała notatkę i światków na budowie energetyka tak ze wszystko jakl powinno byc

-po paru dniach pojawił sie przedstawiciel PZU pospisywał porobił zdiecia posprawdzał na oko co tam uległo awarii

twierdząc ze on sie nie zna wiec muszę wezwać fachowców aby zrobili kosztorys co naprawia a co nie

-wiec sie za to wziąłem wezwałem akipe od alarmu usunęli usterkę i wystawili fakturę na kwotę 800zł

itd inni fachowcy agd koszt około 1200zł i ekipa od co koszt 3000zł

wszystkie usterki i dokumenty potrzebne zbierałem do dnia 06,11, br

dostarczyć je chce w poniedziałek 12,11,br

a tu dzisiaj patrze na konto a tu przelew na kwotę 500zł z ubezpieczalni

nie rozumie tego nic a nic co zrobiłem źle?

pan z PZU twierdził ze nie mam na to określonego terminu bo zawsze coś w trakcie naprawy wyskoczy itd

nie wiem co dalej

proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...