Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie za wypadek drogowy.


andrzejklamkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Miałem wypadek drogowy nie z mojej winy. W wypadku doznałem skręcennie kręgosłupa szyjnego (2,5miesiaca leczenia, kołnież itp). Złamanie kości łódeczkowatej lewej reki (jestem praworęczny). Nosiłem gips na ręce 2 miesiące i ręka sie nie zrosła. Więc musiałem sie poddac operacji zespolenia kości śróbą. potem usztywnienie nosiłem przez około 3,5 miesiąca. Przez cały ten czas byłem na zwolnieniu l4 - łącznie ok 5 miesięcy. Leczylem sie również psychiatrycznie w wyniku nerwicy która wystąpiła u mnie po wypadku (ok 4 miesiące). Mam pytanie a zarazem prośbę: Proszę mi powiedzieć na jakie moge liczyć odszkodowanie+ zadośćuczynienie z OC sprawcy. Bardzo proszę i dziękuję za udzieloną poradę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ramach odszkodowanie należy sie zwrot za koszty leczenia i utracony zarobek. Zadośćuczynienie powinno być adekwatne do doznanych urazów, cierpień, komplikacji życiowych i wszelkich skutków zdarzenia, a także od pozostałych okoliczności około wypadkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kancelarie odszkodowawcze z chęcią się zajmą Pana sprawą. Wybierając trzeba zwrócić uwagę na wiarygodność, prowizję, koszty zerwania umowy, koszty sądowe w przypadku nie dojścia do porozumienia z ubezpieczycielem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kancelarie odszkodowawcze z pewnością zajmą się tą sprawą, gdyż z tego co Pan pisze ma Pan to wszystko udokumentowane. Odszkodowanie się Panu należy. Ze swej strony mogę polecić firmę Auxilia która jest jednym z liderów

na naszym rynku, której jestem pracownikiem. Jeśli jest Pan zainteresowany poleceniem sprawy proszę o maila lub telefon. A ja się z Panem skontaktuje i udzielę bliższych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem kolizje w czasie włączenia się do ruchu drugim autem wjechał w tylne drzwi i koło mojego auta wina może jest moja obyło się bez policji spisał tylko polisę moją bez oświadczenia danych z dowodu i świadków czy po tygodniu mogę odmówić i czy może żądać odszkodowania z polisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...