Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w pracy zlamane?stluczone zebra


robroy1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam pracuje w firmie przez agencje od 3lat,kontakt odnawiany co 6mies.

Dzis rano mialem wypadek,poslizgnolem sie w trakcie oczyszczenia przeplywu wody z malarni w firmowej oczyszczalni mozna powiedziec sciekow farby upadlem i wpadajac do zbiornika z woda i chemikaliami calym impetem udezylem w metalowa krawedz zbiornika,wypadek zgloszony w pracy wypelniony raport,pracownik firmy odwiozl mnie na pogotowie,po ogolnych ogledzinach badaniu tetna cisnienia i osluchaniu klatki piersiowej dostalem srodki przeciwbolowe i powiedziano ze w tego typu urazach nie robia przeswietlen bo czy zebro zlamane czy nie procedura jest taka sama,mam sobie zrobic wolne dzis brac tabletki i siedziec w domu w razie pogorszenia powrot na pogotowie.wrocilem do firmy informujac menagera i agencje ze mam jechac do domu.mam dzwonic po poludniu czy przyjde jutro do pracy czy nie,nie oczywiscie w trosce o moje zdrowie tyklo musza zorganizowac zastepstwo,stluczone moze pekniete zebro(a) zdarta skora na rece i boku,przecieta skora dloni.

Pytanie moje co powinienem dalej z tym zrobic?

Czy agencja powinna zaplacic mi za reszte dnia?

 

Czy lepiej pozostac na wolnym do konca tygodnia,jakie sa szanse otrzymania wynagrodzenia lub odszkodowania za chorobowe.w umowie z agencja nie placa nqm chorobowego.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...