Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Oszpecenie twarzy po wypadku ile procent


lufta78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od wielu czynników, chociażby wieku, płci i zawodu wykonywanego przez osobę poszkodowaną.

Zupełnie inaczej MTU potraktuje 50-letniego bezrobotnego mężczyznę, a inaczej 20-letnią kobietę, dajmy na to modelkę, która zarabiała głównie właśnie wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie należe do lmłodych kobiet za pare dni skacze 35l nie pracuje wychowuje dzieci gdyby to było na innej cześci ciała nie przejmowałabym sie tym ale na twarzy to strasznie widać a zwłaszcza latem buzia opalona a blizne widac jeszcze bardziej ktora nie raz swedzi lub piecze tabletki i mascie to tylko chwilowe jest ona pod tuż pod okiem na samej kości policzkowej jest to szpecace nie dawno dostałam od MTU pismo ze przyznali mi 3tyś zł czytam na fora wypowiedzi i nie mała kase wyciagaja bo jest cos takiego ile za1 % jest i ile kosztuje taki zabieg w nie ktorych sa takie sumy ze zastanawiam sie czy to z kosmosu biora czy faktycznie tyle dostali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pana(pwo Daniel A) Dziekuje za odp Już mam firme która mi prowadzi sprawe i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok .w sumie miałam 2 wypadki ale ten 2 to nie było ani karetki tylko policja gdyż nic sie nie stało bo moj facet ma takie opanowanie ze nic sie nie stało ale skasowane całe auto słup i lampa przez 1 czuba co nie zatrzymał sie na stopie wyjezdzajac z podporzadkowanej ale jak sie dowiadywałam to jak nie było karetki to nawet zadoscuczynienie nam sie nie nalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...