Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

rodzina


xdb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w grudniu 2012r pod kołami samochodu zginął mój ojciec. Samochód cofając przejechał po nim, dodam, iż dzialo się to na osiedlu i w miejscu gdzie obowiązuje znak STREFA ZAMIESZKANIA. Kierowca był trzeźwy, lecz nie zachował należytej ostrożności. Sekcja zwlok ojca wykazała, że był on pod wpływem alkoholu. Ja z ojcem nie utrzywywałam kontaktu z racji rozwodu rodziców. Mam pytanie, czy mogę ubiegać się o odszkodowanie z tytułu śmierci ojca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRB wrote:
Z początku pragnę przekazać głębokie wyrazy współczucia z tak poniesionej krzywdy
i chciałbym przekazać tutaj konkurencji obecnej w tym trudnym temacie,która w tak chamski sposób próbuje walczyć o Panią że usuwają posty innych użytkowników jak i również mój zapewne z powodu słabości jakie posiadają te anonimowe firmy......
świadczy to wyłącznie o tym jak bardzo chcą Panią oszukać z nieszczęścia jakie Pani doznała

A z powodu tak tragicznego wypadku należy się Pani i rodzinie( 2 pokolenia niżej,2 wyżej) odszkodowanie z OC sprawcy

i chciałbym tu dodać że sprawni informatycy w firmie odszkodowawczej to nie wszystko konkurencja próbuje psuć opinie i usuwa posty innych i walczą o najwyższe odszkodowania tak jak wspominano a firma DRB Centrum Odszkodowań posiada 3 najwyższe uzyskane w Polsce
Mi nie jest wstyd podawać nazwy firmy i nie usuwam postów innych i to nie tylko z powodu grzeczności ale również renomy i doświadczeniu reprezentowanej przeze mnie firmy
i z góry Panią przepraszam za całe zajście w tak niezręcznej sytuacji a konkurencji życzę zabrania się w końcu do pracy i pomaganiu ludziom a nie im szkodzeniu!
pozdrawia Mikołaj Stermolewski

e-mail ; ms.drb(małpa)onet.pl
tel . (+48) 723 433 403

jeszcze raz przepraszam...................
Nazwane prze Pana usunięcie posta to zamierzone działania administratora spowodowane brakiem zapoznania się z działem regulaminu obowiązującego na forum. :) Zachęcam do przeczytania i stosowania się do niego a z pewnością po jakimś czasie zachowa Pan podobną ilość napisanych postów... :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

xdb wrote:

Witam, w grudniu 2012r pod kołami samochodu zginął mój ojciec. Samochód cofając przejechał po nim, dodam, iż dzialo się to na osiedlu i w miejscu gdzie obowiązuje znak STREFA ZAMIESZKANIA. Kierowca był trzeźwy, lecz nie zachował należytej ostrożności. Sekcja zwlok ojca wykazała, że był on pod wpływem alkoholu. Ja z ojcem nie utrzywywałam kontaktu z racji rozwodu rodziców. Mam pytanie, czy mogę ubiegać się o odszkodowanie z tytułu śmierci ojca?

Witam, można dochodzić roszczeń z polisy OC sprawcy... Proszę wybaczyć moją bezpośredniość, ale pisze Pani, że nie utrzymywała Pani kontaktu z ojcem a odszkodowanie Pani za jego śmierć chce otrzymać?? Przy tego typu sprawach wpływ na wysokość roszczeń mają stosunki, relacje z osobą nie żyjącą - czy będzie Pani kłamać i udawać przed zakładem ubezpieczeń, jak bliskie relację Was łączyły..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Centrum Polska wrote:

xdb wrote:

Witam, w grudniu 2012r pod kołami samochodu zginął mój ojciec. Samochód cofając przejechał po nim, dodam, iż dzialo się to na osiedlu i w miejscu gdzie obowiązuje znak STREFA ZAMIESZKANIA. Kierowca był trzeźwy, lecz nie zachował należytej ostrożności. Sekcja zwlok ojca wykazała, że był on pod wpływem alkoholu. Ja z ojcem nie utrzywywałam kontaktu z racji rozwodu rodziców. Mam pytanie, czy mogę ubiegać się o odszkodowanie z tytułu śmierci ojca?

Witam, można dochodzić roszczeń z polisy OC sprawcy... Proszę wybaczyć moją bezpośredniość, ale pisze Pani, że nie utrzymywała Pani kontaktu z ojcem a odszkodowanie Pani za jego śmierć chce otrzymać?? Przy tego typu sprawach wpływ na wysokość roszczeń mają stosunki, relacje z osobą nie żyjącą - czy będzie Pani kłamać i udawać przed zakładem ubezpieczeń, jak bliskie relację Was łączyły..??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu mojej krótkiej historii zadałam pytanie, a nie stwierdziłam fakt Panie Mariuszu. Więc nie na miejscu są Pana uwagi i również pytania. Jak bym miała zamiar oszukiwać i kłamać to pewnie nie pytała bym o możliwości uzyskania odszkodowania w moim przypadku. Tylko bym go uzyskała poprzez właśnie kłamstwo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może uważam, że właśnie dlatego, że nigdy mi nie pomagał i zostawił moją matkę z malutkimi dziećmi, w ciężkiej sytuacji finansowej to powinnam dostać odszkodowanie, właśnie ta śmierć nie powinna pójść na marne. Nadmieniam, że mam 37 lat i ja i moja matka nigdy od niego nic nie dostałyśmy. Więc czemu teraz mam nie dostać jak mi się należy!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiem w inny sposób. W związku ze sprawą i opisaną tutaj sytuacją nie widzę przesłanek do spełnienia Art. 446 Kodeksu Cywilnego a zatem odszkodowanie się nie należy w Pani przypadku, chyba że będzie Pani kłamać tak jak wspomniałem wyżej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...