Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

POTRZEBNA PILNIE POMOC W SPRAWIE WYPADKU


Rekomendowane odpowiedzi

Przed Świętami B.N. uderzył w nas inny samochód.Na szczęście nikomu nic się nie stało.Samochód po ekspertyzie rzeczoznawcy został uznany jako szkoda całkowita.Naprawa auta przewyższa jego wartość.JAK MAM WPŁYNĄĆ NA UBEZPIECZYCIELA SPRAWCY WYPADKU BEZ DROGI SĄDOWEJ , ŻEBY SZKODA PONIESIONA PRZEZ NAS-SAMOCHÓD- BYŁA NAPRAWIONA.Samochód jest zarejestrowany na 7 osób ponieważ mam taką rodzinę,a nie stać mnie na naprawę we własnym zakresie.Ubezpieczyciel powiadomił nas,że oddaję go na złom i odzyskuję tylko część pieniędzy, albo dostaję1/4 wartości rzeczoznawcy.TO NIE BYŁA MOJA WINA,JA CHCĘ TYLKO ŻEBY NAPRAWIONO MÓJ SAMOCHÓD.Pomóżcie mi w tej sprawie .Chcę mieć naprawiony samochód, do kogo mogę się zgłosić , aby pomógł mi w tej sprawie. bardzo ,bardzo proszę o pomoc.DZIĘKUJĘ PIOTR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne TU na świecie nie wypłaci odszkodowania w kwocie wyższej niż wynosiła wartość pojazdu przed szkodą. Jeżeli sprzeda Pan go wskazanemu przez TU odbiorcy to w rezultacie powinien Pan z dwóch źródeł otrzymać tę właśnie wartość. Kwestia, czy ta wartość jest prawidłowo wyliczona to oddzielna sprawa. Samochód to przedmiot i jeżeli nie opłaca się go naprawiać to należy sprzedać i kupić kolejny. Oczekiwanie, że TU pokryje koszty naprawy bez względu na ich wysokość jest irracjonalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...