Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zwracam się z prośbą o pomoc


Sprinter044
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji jakiej kwoty mógłbym się spodziewać po moim wypadku.

 

Jestem uczniem technikum. Mam 19 lat i nigdzie nie mogę uzyskać informacji na temat wysokości odszkodowania jakiej mógłbym się spodziewać.

 

Mam 3 wypisy ze szpitala dotyczące ścięgna zginacza palca wskazującego lewej dłoni.

Mam dużą bliznę na dłoni i czekam na zdjęcie mam nadzieje ostatnich szew. Palec ten teraz się rusza, oczywiście nie jest w pełni sprawny przez te zabiegi jak i dłoń nie wygląda jak wcześniej pomijając bliznę która pozostanie.

Dwa pierwsze zabiegi nie przyniosły skutku czy to może wpłynąć na wyższe odszkodowanie ?

 

można choć trochę przybliżyć kwotę jaką mógłbym uzyskać za taki uszczerbek na zdrowiu ?

Z góry dziękuje osobą które się zainteresują moją prośbą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze po dłuższym obserwowaniu tego forum że nie można tu otrzymac odpowiedzi na zadawane pyt.

jeśli się nie zapłaci to sie niczego raczej dowiedziec nie mozna..

to nie pierwszy mój post.

I jedyna odp jest powyżej w której widac ze informacji nie uzyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter044 wrote:
widze po dłuższym obserwowaniu tego forum że nie można tu otrzymac odpowiedzi na zadawane pyt.
jeśli się nie zapłaci to sie niczego raczej dowiedziec nie mozna..
to nie pierwszy mój post.
I jedyna odp jest powyżej w której widac ze informacji nie uzyskałem.
Witam, racja większość znanych mi użytkowników tego forum już go nie odwiedza. Przyczyną są ,,naganiacze'' jak wyżej którzy nie potrafią konkretnie odpowiedzieć na post a jedynie napisać ,,chętnie pomogę''..

Wracając do tematu to nie napisł Pan z jakiej polisy ma być likwidowana owa szkoda i z czym jest związany wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat , uczęszczam do szkoły średniej technikum żywienia.

W drodze do szkoły po przewróceniu się miał miejsce przykry wypadek gdyż przeciołem kwałkiem szkła ścięgno zginacza palca drugiego lewej ręki..

miałem 2 nie zbyt udane zaiegi po których palec nie mógł sie zginac i po 3 zabiegu przez profesora z pozniania jest duzy postęp palec całkiem nieźle sie zgina ale czucie jest troszke nie takie . . jest duża blizna na dłoni równiez nie zbyt ładna

podsumowując mam 3 wypisy ze szpitala

1 - 7 dni w szpitalu 10 szew

2- 6 dni w szpitalu 9 szew

3 - 3 dni w szpitalu 16 szew - i póki co jest bardzo dobrze czekam na zdjecie szew. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi jedynie odszkodowanie z dobrowolnie opłacanych polis na życie z ramienia NNW. Kowty będą uzależnine od % uszczerbku na zdrowiu. Nie wiemy na jaką kwotę opiewa polisa także nie jesteśmy wycenić 1%. Co do uszczrbku to proszę sięgnąć do polisy, którą Pan opłaca a dokładniej do OWU tam z pewnością będzie tabela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakieś konkrety :)

Ubezpieczony jestem bodajże na jedyne 8000 tyś zł w tym szkolnym

Czyli od 1% zapłacone bedzie 80 zł zaledwie..

czyli wątpliwe by przekroczyło 500 zł conajmniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem trochę i tabela nie wskazuje na zerwane ścięgna i nie udane zabiegi..

Wiec cięzki mi cokolwiek okreslic na jej podstawie . .

A naprawde nie chciałbym zostac kolejną osobą która dostanie naprawde zaniżone odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że świadczenie

za pobyt w szpitalu

spowodowany nieszczęśliwym

wypadkiem wypłacane

jest, jeżeli trwał on nieprzerwanie

co najmniej 4 kolejne

dni.

Świadczenie za pobyt w szpitalu

może zostać wypłacone

maksymalnie za 90 dni w każdym

roku umowy.

Zwróć uwagę, że w przypadku

dzieci limit 90 dni dotyczy łącznie

wszystkich dzieci objętych

ochroną.

Przykład wyliczenia świadczenia

dla sumy ubezpieczenia wynoszącej

10 000 zł i 10-dniowego

pobytu w szpitalu:

1% x 10 000 zł x 10 dni = 1 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...