Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

złamanie ręki na schodach w podziemiach w drodze do pracy


lusia 52
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 23.02.2013 w drodze do pracy wraz z kołeżanką przechodząc w przejściu podziemnym poślizgnęła sie i upadła na schody.Poczułam ból lewej ręki, ale kontynuowałam drogę do pracy.Ze względu na powiększającą się opuchliznę i ból udała się do Szpitala na SOR,gdie rozpoznano złamanie końca dalszego kości promieniowej lewej.Założono gips na 6 tygodni. Schody były ślizkie(błoto pośniegowe i białe pasy na stopniach). Nie mam innego ubiespieczenia , tylko ZUS.Wiem ze mam prawo do 100% z L4. Moje pytanie:1.ile płaci-pracodawca, ile-zus? 2.Czy mam prawo na odszkodowanie od własciciela schodów w podziemiach, jakie potrzebne dokumenty? Świadka mam, zdjęcia-nie. Dziękuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno potrzebny swiadek , zdjecie tez by bylo dobre, oczywiscie dokumentacja medyczna i mozna sie starac o odszkodowanie od wlasciciela lub osoby odpowiedzialnej za niezabezpieczone schody kwota najnizsza o jaka mozna walczyc to 20 tys rosnie ona jednak i jest bardzo indywidualna w razie pytan prosze o tel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu wypadku ma trzy lata na zlozenie dokumentów musi sie dowiedziec do kogo naleza schody i kto je zaniedbal i niezabezpieczyl i zlozyc papiery do towarzystwa ubezpieczeniowego wlasciciela schodów papiery to oczywiscie historia choroby oswiadczenie swiadko i poszkodowaniej oraz inne itotne w sprawie rachunki skierowania do poradni czy na rehabilitacje ogolnie wszystko co jest zwiazane ze sprawa kwota to jak wymienilam wczesniej minimum 20 tys ale towarzystwo rzadko wyplaca nalezna kwote jezeli chcesz walczyc o wiecej oddaj sprawe firmie odszkodowawczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...