Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamanie barku


robak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu złamałem w szkole bark. Radiolog napisał Podgłówkowe złamanie kości barku bez przemieszczenia odłamów. Po miesiącu chodzenia w gipsie zgłosiłem się do szkoły o odszkodowanie. Papiery i historia złamania zostały wysłane do Compensy. Właśnie dostałem odszkodowanie :450zł. Gadałem z paroma osobami i mówią że to bardzo mało szczególnie, że to prawy bark. np kolega z tego samego odszkodowania za skręcenie kostki dostał pare set złotych więcej. Zastanawiam się czy to 450zł to dużo czy mało? warto pisać do nich? jeżeli to faktycznie za mało to czy opłaca się to wogole pisać, czy to groszowe sprawy są.

 

Pozdrawiam Robak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Najpewniej miałeś jakieś ubezpieczenie NW ? musisz wiedzieć iż że kwota która jest Ci przyznana określana jest na zasadzie proporcji liczonej od sumy ubezpieczenia w stosunku do

wartości trwałego uszczerbku na zdrowiu orzekanego na komisji lekarskiej.

Jak chcesz się odwołać od orzeczenia lekarskiego i decyzji Compensy to najlepiej zrobisz jak wyciągniesz od nich orzeczenie komisji wystarczy ze sie do nich po to tam udasz albo wystąpisz o kopię tego orzeczenia pisemnie . To tak początek

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie dostałem dopiero teraz powiadomienie pocztowe z Compensy.

Suma ubezpieczenia to 11.000PLN a mi przyznali 4% uszczerbku na zdrowiu. Nie znam się za bardzo na tym ale z tego co widziałem tabele % uszczerbku na zdrowiu to wszystkie uszkodzenia barku zaczynają się od 5% w góre.

 

Pozdrawiam Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...