Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek samochodowy-skąd odszkodowanie?


Ania Be.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, moja przyjaciółka miała wypadek samochodowy, kompletnie nie z jej winy. Miała spore obrażenia fizyczne (ma m.in tylko połowe rzepki złozoną i tak z kilku kawałków, nie wiadomo, czy bedzie normalnie chodzic) ale też psychiczne. Dziewczyna jest (jak mówi -była) przebojowa, atrakcyjna, inteligentna. Zbierała stypendia naukowe(teraz je straci bo zawali rok-miesiac w spitalu i kolejne 2 w domu), pracowała jako modelka i hostessa(bez kokosów ale zawsze dorabiała), a jej najwieksza pasją był fitness. Miała wyjechać na Erasmusa, zacząć staż w ciekawym miejscu. Wszystko legło w gruzach i dziewczyna jest załamana. Chciałabym jej jakos pomóc. Ona nie wie nawet jakie i skąd moze dostać odszkodowanie. Proszę pomóżcie mi, bym ja mogła pomóc jej.

z powazaniem Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Owszem, ale nie jestem tu zeby reklamowac tylko pomóc Pani. Na pewno to jaka dziewczyna była pzred wypadkiem oraz status studenta i wybitne oceny wpłyną na wysokość odszkodowania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Be. wrote:
Dzień dobry, moja przyjaciółka miała wypadek samochodowy, kompletnie nie z jej winy. Miała spore obrażenia fizyczne (ma m.in tylko połowe rzepki złozoną i tak z kilku kawałków, nie wiadomo, czy bedzie normalnie chodzic) ale też psychiczne. Dziewczyna jest (jak mówi -była) przebojowa, atrakcyjna, inteligentna. Zbierała stypendia naukowe(teraz je straci bo zawali rok-miesiac w spitalu i kolejne 2 w domu), pracowała jako modelka i hostessa(bez kokosów ale zawsze dorabiała), a jej najwieksza pasją był fitness. Miała wyjechać na Erasmusa, zacząć staż w ciekawym miejscu. Wszystko legło w gruzach i dziewczyna jest załamana. Chciałabym jej jakos pomóc. Ona nie wie nawet jakie i skąd moze dostać odszkodowanie. Proszę pomóżcie mi, bym ja mogła pomóc jej.
z powazaniem Ania
Pani koleżanka może otrzymać świadczenie odszkodowawcze z polisy OC samochodu sprawcy oraz z innych dobrowolnych ubezpieczeń NNW (samochodu, studenckie itp.). Musi gromadzić faktury za leczenie, wykonać dokumentacje fotograficzną ran blizn. Trzeba przeanalizować jej sytuację zawodowo - osobistą i oszacować zadośćuczynienia i ewentualnie inne roszczenia. Na zgłoszenie szkody z ubezpieczenia NNW ma 3 lata od wypadku a z OC 3 lub 20 lat od dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...