Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

blad lekarza ?


agusek13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam problem mianowicie 20 lata temu bylam operowana jako pierwsza w polsce tzw krolik doswiadczalny wydluzanie konczyny metoda ilizarowa pierwszy blad to jest nie wydluzenie stopy mam krotsza o 3 cm a moja kolezanka oprwoana juz pomnie miala wydluzana juz stope nie jest to problem a ja jednak oprocz tego mam zbyt naciagniete sciegna achillesa przez co moja stopa rosza sie z 30 % z czego chodze na palcach i zaraz mnie boli a najwazniejsze doswiadczylam w sierpniu tamtego roku na piszczeli wyrosla mi ogromny guz przy czym bardzo bolesny nie dalao sie dotkanc ptrzy czym bolalala mnie cala noga i ie moglam chodzic bol byl nie do wytrzymania bralam leki przeciw bolowe nie moglam w nocy spac lzy mi sie same cisnely poszlam do lekarza oczywiscie przywatnie ktory mnie operowal zrobil mi usg strasznie bolesne przy tym stwierdzil ze to zlamanie potem ze to zapalanie garre kazal mi co raz robic badania i tomograf stwierdzil ze za malo podejrzewa najgorsze ze to nowotwor ja ciagle n zwolnieu robilam co kazal potem rezonans wszysto staralm sie szybko zalatwic bo na wszystko wiadomo sie czeka gdy przyszlam z rezonansem powiedzial ze nie beda pobierac wycinka bo mama za slaba kosc i sie boja 6 miesiecy na zwolnieu przy czym to rewelacyjna praca od dwoch lat tam pracowalama teraz obecnie jestem na zasilku rehabilitacyjnym a on mi mowi ze to mettalioza i przez aparat czyli odlamki metalu z aparatu w kosci i trzeba by bylo skrobac kosc przy czym mi tego sie nikt nie podejmie bo mam ta kosc za slaba wiec co teraz noga boli guz raz sie pojkjawia raz znika ale kosc boli a juz na mocniejszy dotyk bardzo pochodzic moge nie za wiele fkt ze nie naleze do najszczuplejszych ale mam 30 lat trojke dzicie i niemam pojecia co mam robic bylam ich krolikiem doswiadczalnym i co teraz mam tak zyc prosze o pomoc ten lekarz przyjmuje mnie tylko prywatnie i ic mi nie pomaga czy moge ubiegacc sie oodszkodowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...