Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wstrząs mózgu - trwały uszczerbek na zdrowiu


damian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W wypadku komunikacyjnym doznałem wstrząsu mózgu. Teraz złożyłem dokumenty do pzu w związku z NNW. Mam w związku z tym pytanie,czy wstrząs mózgu i który skutkował 33 dniami L4, jest trwałym uszczerbkiem na zdrowiu i ile procent za to może przyzna komisja powołana przez PZU.

 

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś opisać przebieg wypadku byłeś sprawcą czy tez poszkodowanym pasażerem tudzież kierowcą samochodu w który wjechał inny kierowca ? Jeżeli nie byłeś sprawcą to przysługuję Ci również odszkodowanie z OC sprawcy a tam już są zdecydowanie większe pieniązki niż z NW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Moja córka chodzi do 3 klasy gimnazjum i dostała w czasie zajęc szkolnych drzwiami od łazienki. Leżała w szpitalu 3 dni. Dostałam list ze przyznano 80 zł. Nie wiem czy to jest po szpitalne czy mam jeszcze czekać na jakiś papierek i na komisje lekarska.

Moja córka jest ubezpieczona w pzu na kwotę 8.000 zł

A i jeszcze na wypisie ze szpitala pisało Uraz głowy po wsztrzasnieniu mózgu. Do pzu dałam wypis ze szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anga135 wrote:
Moja córka chodzi do 3 klasy gimnazjum i dostała w czasie zajęc szkolnych drzwiami od łazienki. Leżała w szpitalu 3 dni. Dostałam list ze przyznano 80 zł. Nie wiem czy to jest po szpitalne czy mam jeszcze czekać na jakiś papierek i na komisje lekarska.
Moja córka jest ubezpieczona w pzu na kwotę 8.000 zł
A i jeszcze na wypisie ze szpitala pisało Uraz głowy po wsztrzasnieniu mózgu. Do pzu dałam wypis ze szpitala.
PZU przyznało bez wzywania na komisję lekarską z tytułu NNW szkolnego 1 % uszczerbku na zdrowiu i wypłaci 80 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...