Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja drogowa i ewentualne możliwości


bianconero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa dni temu miałem kolizję drogową z jak sie okazało pijanym instruktorem nauki jazdy. W wyniku zderzenia z jego winy(wjechał mi pod koła) auto zostało dosc mocno zniszcozne - czekam na telefon od rzeczoznawcy. Pan dodatkowo uciekał na pieszko ale policja go złapała. Wwyniku zderzenia w pierwszej chwili wydawało mi sie, ze nic mi nie jest , nie było wzywane pogotowie, auta odwieziono na lawetach. Dopiero po kilku godzinach zacząłem odczuwac ból stawu skokowego i nadgarstka - natomiast to nic powaznego. Boli mnie kręgosłup, szyja i tył głowy, drętwieja mi plecy. Tego samego dnia zgłosiłem sie do lekarza - otrzymałem skierowanie do szpitala na chirurgie i obserwację. W szpitalu mnie nie przyjęli , twierdząc że bardziej mi chodzi o odszkodowanie niż o ból, w który to Pan doktor specjalnie nie chciał wierzyć bo pojawił się po kilku godiznach. Odesłano mnie ze skierowaniem na rentgen. Zdjęcia rentgenowskie według specjalisty nie wskazują na jakies obrażenia, natomist bół sie nasilił i doszły mdłości i zawroty głowy. Lekarz odesłał mnie z zaleceniem kupienia kołnierza i korzystania przez 2 tygodnie. To że boje się teraz wsiadac do auta to juz pomijam. Zwolnienie z pracy mam raptem na piatek i poniedziałek. Mam wrażenie ze zostałem zbywany przez kazdego lekarza. Dodam, że auto było prywatne ale wykorzystywane do pracy na podstawie umowy cywilnej z zakładem pracy. Czy sprawę tak zostawic czy ewentualnie coś można zdziałać? bardzo prosze o radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, natomiast mam obawy czy, aby taka wizyta u psychiatry nie odbije sie negatywnie w przyszłości. Pracować autem i tak bede musiał, a skoro ewentualnie dostał bym jakieś zaświadczenia to co na to choćby pracodowaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba udać się do innego lekarza. Przecież jeśli nosi Pan kołnierz, to nie może Pan prowadzić! Uraz kręgosłupa w odcinku szyjnym może objawiać się silnymi bólami nawet po kilku latach. W pierwszej kolejności niech Pan zadba o kręgosłup, niech Pan prowadzi leczenie i gromadzi dokumentację. W późniejszym etapie trzeba znaleźć przyzwoitą kancelarię, która uzyska przyzwoite zadośćuczynienie. Nie polecam tych "ogłoszeń" powyżej. Piszą, piszą a po miesiącu piszą już następni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...