Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja a jestem jednak ranny !


PtasiorSKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata 29.03.2013 malem kolizje drogowa wymuszenie kierowcy ,zmieniajacy pas ruchu, moje auto alfa 156 wyceniona na 3 tys pln . oddalem ja na zlom z tej racji dostepnosc i koszta czesci ... nie realna naprawa do uszkodzen .. ,mijaja 2 miesiace bola plecy myslalem ,ze to przewialo cos nie tak w pracy itp . z rana wstaje noga zdretwiala plastry nie pomagaja .

szybkie badania skierowanie i z RTG wynika " skolioza esowata kr. piersiowo- ledzwiowego z rotacja kregow. asymetryczne zwezanie dysku 15." co teraz mam robic wizyta prywatna mnie kosztowala + leki zastrzyki 2 tyg dobre zwolnienia i slowa lekarza " musi Pan uwazac nie nosic nic ciezkiego " plus mam skierowanie na rehabilitacje w miedzy czasie na rezonans magnetyczny zapisac sie w kolejke bo juz nie tac mnie na leczenie prywatne ... moge ubiegac sie o roszczenia z tego tyt? boje sie jezdzic autem bo przy nastepnej kolizji nic nie uszkodzi mi sie wiecej ? wegetacja taka w wieku 23 lat ? prosze o porade . Dziekuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie to byla kolizja dopiero teraz wylazlo i chodze do lekarza . a nie moge dzialac na wlasna reke ?/ musze z pomoca prawnika ? firm? duzo czytalem i takie firmy pisza ludzie to oszustwo ..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak a taka informacja na temat tego co napisalem lekarz powiedzial ze mozna to podpiac pod zwyrodnienia z danych lat nie koniecznie po urazie wiec czy jest sens walczyc ?? moge przecie nic nie dostac a nawet stracic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np zostane pozwany na droge sondowa ze wymyslam i chce wyrwac pieniadze z ubezpieczalni . Taka weryfikacja jest darmowa wiec mowie nie leczylem sie na kregoslup wiec co dalej mam robic rechabilitacja dopiero bedzie to juz mam do ubezpieczalni skladac papierki z leczenia itp ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...