mariuszlis76 Posted June 8, 2013 Share Posted June 8, 2013 miałem wypadek podczas pracy w gospodarstwie w Szwajcarii czy mogę starac się o odszkodowanie z tego tytułu i gdzie szukac pomocy Link to comment Share on other sites More sharing options...
Mariusz Posted June 30, 2015 Share Posted June 30, 2015 Witam, aby rzetelnie udzielić Panu odpowiedzi na to pytanie niezbędne będzie podanie jak największej ilości szczegółów danego zdarzenia bo jak na daną chwilę wiadomo, że był wypadek i był on w Szwajcarii.1. Jak doszło do zdarzenia?2. Czy zatrudniony Pan jest przez firmę Polską?3. Czy wypadek został zgłoszony?4. Czy brały w nim udział osoby trzecie?5. Kiedy było zdarzenie?6. Jakie poniósł Pan obrażenia?Po udzieleniu odpowiedzi na powyższe będzie można powiedzieć coś więcej. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now