Jump to content
Forum Odszkodowania

wypadek w pracy w gospodarstwie w szwajcarii


mariuszlis76
 Share

Recommended Posts

miałem wypadek podczas pracy w gospodarstwie w Szwajcarii czy mogę starac się o odszkodowanie z tego tytułu i gdzie szukac pomocy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam, aby rzetelnie udzielić Panu odpowiedzi na to pytanie niezbędne będzie podanie jak największej ilości szczegółów danego zdarzenia bo jak na daną chwilę wiadomo, że był wypadek i był on w Szwajcarii.

1. Jak doszło do zdarzenia?

2. Czy zatrudniony Pan jest przez firmę Polską?

3. Czy wypadek został zgłoszony?

4. Czy brały w nim udział osoby trzecie?

5. Kiedy było zdarzenie?

6. Jakie poniósł Pan obrażenia?

Po udzieleniu odpowiedzi na powyższe będzie można powiedzieć coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...