Jump to content
Forum Odszkodowania

poslizgniecie


Recommended Posts

W poniedziałek (tj. 22.07.2013) wychodząc z pracy ok. godz. 23.20 poślizgnełam się na mokrej podłodze, w skutek czego wypadła mi rzepka z kolana. Plama wody była po maszynie czyszczącej, którą wraz z koleżanką minełyśmy w drzwiach. Przy maszynie były 3 osoby z ekipy sprzątającej. Obiekt sprząta firma zewnętrzna. Od razu przybiegli prawie wszyscy pracownicy, którzy wtedy jeszcze byli w pracy. Manager nie spisał jednak raportu, ponieważ nie mógł znaleść odpowiedniej książki. Ale obiecał, że raport będzie spisany. Ponieważ ból był straszny, po nieprzespanej nocy, rano poszłam do mojego GP, który od razu skierował mnie do szpitala na prześwietlenie. W szpitalu po dokładnym zbadaniu stwierdzono, że prześwietlenie nie będzie konieczne. Noga została jednak usztywniona specjalną szyna (tzw. brace) i zostałam umówiona na wizytę u ortopedy na poniedziałek rano.

W tej chwili ledwo się poruszam, za pomocą kul. Noga wciąz strasznie boli, pomimo brania srodków przeciwbólowych, które zalecili mi lekarze ze szpitala.

Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? czy powinnam to gdzieś zgłosić? czy należy mi sie jakieś odszkodowanie z tego zdarzenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...