Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

kwota z umowy a wartosc rynkowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pewne watpliwosci stad moj temat.

Miałem kolizje jakies 3tyg temu nie z mojej winy. Był rzeczoznawca, nic powaznego sie nie stało ale zostalem poinformowany ze szkoda calkowita bedzie raczej. Auto kupiłem jakies nie całe dwa miesiace temu, wpisałem na umowe 950zł bo do roboty jest sprzeglo (koncowka) i gaz szwankuje troszke ale faktyczna cena byla troszke inna. Wartosc rynkowa pojazdu wg wyceny ktora znalazlem w internecie co raczej zgadza sie z aukcjami to 3600zł. Tu odrazu moje watpliwosci oczywiscie boje sie ze otrzymam odszkodowanie na podstawie wartosci rynkowej w kwocie 950zł z umowy co raczej jest nie uniknione. Moge sie od tego odwolywac i jak to zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz!

Tak zgadza sie powinien tak zrobic jednak z tego co wyczytalem w internecie zaczeli stosowac sie do najrozniejszych 'sztuczek' aby tylko zanizyc odszkodowanie i bylo kilka przypadkow takich jak moj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , bede pisal co takiego mi przyslali :P

Mam jeszcze pytanko odnosnie szkody osobowej dziewczyny, doznala urazu chociaz kolizja nie byla wielka ale wieczorem zaczela sie zle czuc oraz pojawialy sie juz bole. Pojechalismy do szpitala zrobilismy badania wrocila z kolnierzem na szyji i stabilizatorem na reku na jakies 3tyg a kolano smarowac mascia. I oczywiscie otrzymalismy odmowe bo wg 'analizy' dziewczyna nie doznala urazu.. Jak sie odwolac ? Moim zdaniem urazu doznala od uderzenia kolanem oraz reka o deske sama nie jest w stanie sobie przypomniec (szok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy tego samego dnia w szpitalu jezeli dobrze pamietam albo nastepnego dnia maksymalnie, mam ta dokumentacje z SORu oczywiscie, Jechalem ja z kolega i dziewczyna na miejscu nie bylo policji tylko spisalismy oswiadczenie. A jak sie od tego odwolywac i ile mamy na to czasu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...