Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek samochodowy pod wplywem alkocholu w uk


Rekomendowane odpowiedzi

witam ,jakies 6miesiecy temu mialem wypadek samochodowy nie ja go spowodowalem ale ja bylem pod wplywem alkocholu a dokladnie przekroczylem limit o polowe, dupuszczalne jest 0.35 a ja mialem 0.81.Dwie osoby zabrano do szpitala,kierowce drugiego samochadu i mojego kolego a mnie zabrano do aresztu na prawie 24h po opuszczeniu aresztu zabrano mi dowod osobisty i zabroniono opuszczac kraj.W ciagu tych 6 miesiecy bylem juz 7 razy w sadzie lecz zadna sprawa sie nie odbyla, poniewaz prokurator czekal na dowody z policij a teraz gdy juz je ma czeka na karte zdrowia drugiego kierowcy.Na pierwszym przesluchaniu opowiedzialem szczegolowo caly dzien do momentu wpadku, natomiast na drugim przesluchaniu zadawano mi pytania zwiazane z predkoscia ze kierowca drugiego pojazdu niezauwazyl mnie bo jechalem za szybko nie bylo zadnych sladow hamowania pojazd wyjechal z parkingu wprost przed moj samochod udezylem w drzwi kierowcy co spowodowalo obrazenia nogi (zlamana).czy ja zostane winny spowodowania wypadku gdyz bylem pod wpywem alkocholu? czy zostanie mi tylko zabrane prawojazdy angileskie ?czy bede mogl prowadzic pojazd popowrcie do kraju czy takze bede mial zakaz?czy dostany jakas kary do odsiadki czy moze tylko w zawieszeniu?dodam tylko ze kierowca drugiego samochodu nie mial ubezpieczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...