KAROL1234 Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 Witam serdecznie, prowadze dzialalnosc gospodarcza. mialem powazny wypadek na terenie osrodka wypoczynkowego gdzie mialo sie odbyc spotkanie integracyjne z przyszlymi pracownikami firmy oraz spotkanie z firma odpowiedzialna za marketing. do czesci spotkan nie doszlo ze wzgledu na powazny wypadek (wypadek samochodowy). Mam nadzieje, ze jest szansa na zakwalifikowanie tego zdazenia jako wypadek przy pracy. oczywiscie przedstawiciel firmy z ktora mialo dojsc do spotkania jest wstanie potwierdzic miejsce spotkania oraz potencjalni przyszli pracownicy rowniez. bardzo prosze o odpowiedz.. karol Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now