Jump to content
Forum Odszkodowania

WYPADEK WLASCICIELA FIRMY NA WYJEZDZIE - WYPADEK PRZY PRACY ?


KAROL1234
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

prowadze dzialalnosc gospodarcza.

 

mialem powazny wypadek na terenie osrodka wypoczynkowego gdzie mialo sie odbyc spotkanie integracyjne z przyszlymi pracownikami firmy oraz spotkanie z firma odpowiedzialna za marketing.

 

do czesci spotkan nie doszlo ze wzgledu na powazny wypadek (wypadek samochodowy).

 

 

Mam nadzieje, ze jest szansa na zakwalifikowanie tego zdazenia jako wypadek przy pracy.

 

oczywiscie przedstawiciel firmy z ktora mialo dojsc do spotkania jest wstanie potwierdzic miejsce spotkania oraz potencjalni przyszli pracownicy rowniez.

 

bardzo prosze o odpowiedz..

 

karol

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...