Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odmowa uznania uszczerbku na zdrowiu - wypadek z mojej winy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otrzymałem pismo odmowne od ubezpieczyciela z Compensy w sprawie uznania uszczerbku na zdrowiu ( ubezpieczenie na życie ). W styczniu miałem wypadek samochodowy, wpadłem w poślizg. Ubezpieczyciel w odmowie zasłania się definicją wypadku oraz notatką z policji w której zdaniem Panów policjantów nie dostosowałem prędkości do panujących warunków na drodze. Na podstawie tego decyzja jest odmowna.

 

Zaś z PZU ( ubezpieczenie NNW ) nie było problemu 2 dni i sprawa załatwiona.

 

Proszę o pomoc, czy mogę się odwołać od ich decyzji i na co się powoływać ?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olczykim wrote:
Witam

Otrzymałem pismo odmowne od ubezpieczyciela z Compensy w sprawie uznania uszczerbku na zdrowiu ( ubezpieczenie na życie ). W styczniu miałem wypadek samochodowy, wpadłem w poślizg. Ubezpieczyciel w odmowie zasłania się definicją wypadku oraz notatką z policji w której zdaniem Panów policjantów nie dostosowałem prędkości do panujących warunków na drodze. Na podstawie tego decyzja jest odmowna.

Zaś z PZU ( ubezpieczenie NNW ) nie było problemu 2 dni i sprawa załatwiona.

Proszę o pomoc, czy mogę się odwołać od ich decyzji i na co się powoływać ?

Z góry dziękuję.
Odwołanie zawsze może zostać złożone. Ważne jest aby dokładnie zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...