Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie z oc osobowe sprawcy


janusz2238
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W lipcu zostałem uderzony w tył mojego pojazdu przez pojazd sprawcy .Na miejsce została wezwana policja i pogotowie dla mnie ,bo żle się czułem i bolała mnie głowa. Pogotowie proponowało przewiezienie do szpitala na badania ja odmówiłem ze względu na małeg pieska w domu .śprawca został ukarany mandatem ja zgłosiłem szkodę auta . Na drugi dzień z powodu bulu głowy udałem się do lekaża ,lekaż wystawił l-4 i skierowanie do szpitala .W szpitalu zrobiono wszelkie badania i diagnoza podejrzenie wstrząs mózgu . Do ubezpieczyciela zgłosiłem szkodę osobową i wysłałem wszystkie opisy z badań ,miną sierpień i do tej pory bez odzewu,co dalej ?.proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

janusz2238 wrote:

Witam. W lipcu zostałem uderzony w tył mojego pojazdu przez pojazd sprawcy .Na miejsce została wezwana policja i pogotowie dla mnie ,bo żle się czułem i bolała mnie głowa. Pogotowie proponowało przewiezienie do szpitala na badania ja odmówiłem ze względu na małeg pieska w domu .śprawca został ukarany mandatem ja zgłosiłem szkodę auta . Na drugi dzień z powodu bulu głowy udałem się do lekaża ,lekaż wystawił l-4 i skierowanie do szpitala .W szpitalu zrobiono wszelkie badania i diagnoza podejrzenie wstrząs mózgu . Do ubezpieczyciela zgłosiłem szkodę osobową i wysłałem wszystkie opisy z badań ,miną sierpień i do tej pory bez odzewu,co dalej ?.proszę o pomoc

Proszę napisać pismo do TU z prośbą o informację, kiedy zostanie wydana decyzja. Jeśli w dalszym ciągu będzie brak reakcji proszę napisać skargę do Komisji Nadzoru Finansowego w związku z nieterminową likwidacją szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto dołączając się do powyższej odpowiedzi wskazałbym im, iż od dnia zgłoszenia roszczenia mają 30 dni na wydanie decyzji. Dobrze by było również zadzwonić na infolinię zapytać jaki jest status sprawy i ewentualnie zapytać czy mają z czymś problem. Jeżeli będą zbywać i mataczyć wspomnieć o KNF i Rzeczniku Ubezpieczonych, z tymże jakieś poważniejsze instrumenty działania posiada jedynie KNF. Mimo wszystko radziłbym im pokazać, iż jesteś świadomy swoich praw. Zalecam też zapoznać się z art. 14 ustawy z dnia 22 maja 2003r. o obowiązkowych ubezpieczeniach OC, UFG i PBUK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...