karrolcia1988 Posted September 27, 2013 Share Posted September 27, 2013 Witam miesiąc temu mialam wypadek maszyna obciela mi 4 palce prawej reki 2och nie mam a wskazujacy i srodkowy obciete sa za paznokciem. Obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Mam kilka pytan gdyz niewiem czy mam szanse na rente inwalidzka gdyz pracuje tutaj sezonowo na konkrekcie 6miesiecznym. jak mam to jak oni ja tutaj wyliczaja ? a drugie pytanie dotyczy odszkodowania czy wiecie moze na jakiej zasadzie jest ona tutaj wyplacane i ile trzeba na nie czekac.? bardzo prosze o odpowiedzi. Link to comment Share on other sites More sharing options...
karrolcia1988 Posted September 28, 2013 Author Share Posted September 28, 2013 niestety za krotko jestem na forum i nie mam jeszcze uprawnien do zamieszczania adresow przynajmniej taki komunikat mi wyskoczyl jak probowalam podac swojego emaila Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now