Jump to content
Forum Odszkodowania

wypadek przy pracy Francja


karrolcia1988
 Share

Recommended Posts

Witam miesiąc temu mialam wypadek maszyna obciela mi 4 palce prawej reki 2och nie mam a wskazujacy i srodkowy obciete sa za paznokciem. Obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Mam kilka pytan gdyz niewiem czy mam szanse na rente inwalidzka gdyz pracuje tutaj sezonowo na konkrekcie 6miesiecznym. jak mam to jak oni ja tutaj wyliczaja ? a drugie pytanie dotyczy odszkodowania czy wiecie moze na jakiej zasadzie jest ona tutaj wyplacane i ile trzeba na nie czekac.? bardzo prosze o odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

niestety za krotko jestem na forum i nie mam jeszcze uprawnien do zamieszczania adresow przynajmniej taki komunikat mi wyskoczyl jak probowalam podac swojego emaila
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...