Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Problem z odszkodowaniem powypadkowym.


kalynka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z uzyskaniem odszkodowania, proszę o pomoc jeżeli da się coś jeszcze z tym zrobić. Oto opis mojego przypadku ;)

Wypadek miałam 8 września 2012 podczas zawodów sportowych, 6 grudnia miałam operacje, następnie rehabilitacje itd. Czas od momentu wypadku do zakończenia leczenia trwał rok, z tego co wiem, mam też orzeczoną dysfunkcje stałą kolana. Z zakończeniem leczenia, zaczęłam interesować się odszkodowaniem, dowiedziałam się, że nie zapłaciłam ubezpieczenia na uczelni za pierwszy rok studiów (okres od 01.10.2011-30.09.2012), które obejmowało by dzień wypadku. Tak, więc nie wydano mi wniosku w dziekanacie i domyślam się, że z tym nic już nie da się zrobić mimo, że od 01.09.2012 byłam ubezpieczona, czyli miałam ubezpieczenie przez cały okres leczenia ;/. Następnie skierowałam się do AZS-u tam z kolei byłam ubezpieczona do 30.09.2012 czyli obejmowało to dzień w którym miałam wypadek, jednak w umowie przeczytałam, że powinnam w ciągu 30 dni od wypadku zgłosić to ubezpieczycielowi, czego oczywiście nie zrobiłam, bo o tym nie wiedziałam, myślałam, że wszystko to załatwia się dopiero po zakończonym leczeniu. Mogę coś jeszcze zrobić by dostać jakie kol wiek odszkodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...