Jump to content
Forum Odszkodowania

Problem z odszkodowaniem powypadkowym.


kalynka22
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z uzyskaniem odszkodowania, proszę o pomoc jeżeli da się coś jeszcze z tym zrobić. Oto opis mojego przypadku ;)

Wypadek miałam 8 września 2012 podczas zawodów sportowych, 6 grudnia miałam operacje, następnie rehabilitacje itd. Czas od momentu wypadku do zakończenia leczenia trwał rok, z tego co wiem, mam też orzeczoną dysfunkcje stałą kolana. Z zakończeniem leczenia, zaczęłam interesować się odszkodowaniem, dowiedziałam się, że nie zapłaciłam ubezpieczenia na uczelni za pierwszy rok studiów (okres od 01.10.2011-30.09.2012), które obejmowało by dzień wypadku. Tak, więc nie wydano mi wniosku w dziekanacie i domyślam się, że z tym nic już nie da się zrobić mimo, że od 01.09.2012 byłam ubezpieczona, czyli miałam ubezpieczenie przez cały okres leczenia ;/. Następnie skierowałam się do AZS-u tam z kolei byłam ubezpieczona do 30.09.2012 czyli obejmowało to dzień w którym miałam wypadek, jednak w umowie przeczytałam, że powinnam w ciągu 30 dni od wypadku zgłosić to ubezpieczycielowi, czego oczywiście nie zrobiłam, bo o tym nie wiedziałam, myślałam, że wszystko to załatwia się dopiero po zakończonym leczeniu. Mogę coś jeszcze zrobić by dostać jakie kol wiek odszkodowanie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
No trochę "przyspałaś" ale trzeba spróbować. Sprawdź sobie czy nie obejmuje Cię np. ubezpieczenie rodziców! Możesz też zwrócić się po poradę do prawnika/firmy zajmujących się takimi sprawami.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...