Jump to content
Forum Odszkodowania

Drobne pytania po wyplaceniu odszkodowania


Recommended Posts

Witam was wszystkich,

 

Mam pytanie odnośnie wypłaconego mi odszkodowania z tytułu pracowniczego ubezpieczenia w PZU. Dnia 9.08.2013 miałem wypadek komunikacyjny nie z mojej winy, poprzedzający mnie samochód uderzył w tył mojego, jak to zazwyczaj bywa pogotowie, policja i dalsze leczenie. Z początkiem listopada zakończyłem okres rehabilitacji i leczenia z konsultacji chirurgicznych wynika:

 

- stłuczenie dolnej części grzbietu i miednicy

- skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa

- powierzchowny uraz głowy

 

Neurolog:

 

- przytomny, zorientowany auto i allopsychicznie, mowa płynna, objawy oponowe ujemne, nerwy czaszkowe unerwiają symetrycznie i prawidłowo. Kończyny - siła mięśniowa prawidłowa, symetryczna. Odruchy głebokie, żwawe, równe. ( skierowanie na tomograf )

 

Psycholog:

 

- pojawienie się przykrych myśli, złe samopoczucie psychiczne, unikanie działań, ludzi, miejsc, problemy z zasypianiem itd.

 

 

W dniu dzisiejszym dostałem od ubezpieczalnie kwotę 2880zł czy jest to kwota ostateczna? Mogę się odwołać i starać o więcej? A może to już jest dużo? Czy ta kwota może zostać pomniejszona?

 

Cała sytuacja jest opisana bardzo zwięźle, ale głównie mam do dzisiaj problemy psychiczne wynikające z niepokoju o stanowisko pracy ( wypadek w pracy ), ponieważ wypadek zdarzył się w 2 miesiącu mojej pracy na okresie próbnym i nie wiem jak to będzie dalej, co prawda umowa została przedłużona, ale...

 

No i biorąc pod uwagę fakt, że jestem zawodowym kierowcą to ten wypadek ma bardzo duży wpływ na moją efektywną pracę ze względu na myślenie za każdego kierowcę obok, ciągłe spoglądanie w lusterka itd.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...