Jump to content
Forum Odszkodowania

Dylemat


Mr_Hyde
 Share

Recommended Posts

witam

Wczoraj podczas nocnej zmiany uderzyłem sie w łokieć, niby nic lecz po uderzeniu zacząłem odczuwać mrowienie oraz drętwienie dwóch ostatnich palców (IV i V) oraz część dłoni od palców aż do nadgarstka. Dodatkowo nie mogę podnosić przedmiotów ponieważ sprawia mi to ból. Zgłosiłem zdarzenie mojemu przełożonemu na zmianie ( akurat sie nawinoł) . Myślałem ze samo przejdzie po chwili aczkolwiek tak sie nie stało. W drodze do domu po zakończonej zmianie udałem sie na pogotowie w obawie ze może ta pozornie błacha sprawa kryje w sobie jakiś większy problem. Tam stwierdzili że po kilku godzinach powinno samo ustąpić. Niestety stan ten utrzymuje sie nadal i powoduje durzy dyskomfort oraz ból praktycznie uniemożliwiający wykonywanie obowiązków (jestem spawaczem).Dlatego poszedłem do lekarza rodzinnego i dostałem L4 i skierowanie na zdjęcie RTG i do chirurga. Lekarka powiedziała mi także ze morze być uszkodzony nerw łokciowy (możliwy zabieg) lub zwykłe stłuczenie i po kilku dniach samo przejdzie. Na RTG nic nie wyszło (kości całe).

Czy po takim czasie mogę zgłosić wypadek przy pracy?

Wizytę u chirurga mam dopiero w poniedziałek i nie wiem czy zgłaszać jeśli to nic poważnego, lecz jeśli tak to leczenie może trochę potrwać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Skontaktuj się z Kancelarią Odszkodowawczą Cito Kraków. Pracuje tam grupa specjalistów, którzy udzielą Ci fachowej porady i krok po kroku pokierują jak dochodzić odszkodowania powypadkowego i za uszczerbek na zdrowiu. Specjaliści z kancelarii pomagają również w zakresie odszkodowań komunikacyjnych, powypadkowych samochodowych i typowo wypadków w pracy. Polecam !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...