Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w pracy, odszkodowanie


sanej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie. Miałem wypadek podczas pracy. Rozcięta czesc węwnętrzna dłoni w okolicy nadgarstka. Zabrała mnie karetka z miejsca pracy do szpitala bo nie mozna była zatamować krwawienia. Założono mi 4 szwy. Na zwolnieniu byłem 2 i poł tygodnia ze wzgledu na zle gojenie sie rany. Dostalem odpowiedz od firmy ubezpieczeniowej AXA , w której jestem dodatkowo ubezpieczony w pracy.Wypłacili mi odszkodowanie o wartosci 460 zł . Chciałbym sie dowiedziec czy odszkodowanie te jest wysokie jak na taka szkode czy niskie. Nie moglem znalesc nic podobnego dlatego pytam. Oczywicie mam umowe o prace , a co do Zusu to nadal czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sanej wrote:

Witam , mam pytanie. Miałem wypadek podczas pracy. Rozcięta czesc węwnętrzna dłoni w okolicy nadgarstka. Zabrała mnie karetka z miejsca pracy do szpitala bo nie mozna była zatamować krwawienia. Założono mi 4 szwy. Na zwolnieniu byłem 2 i poł tygodnia ze wzgledu na zle gojenie sie rany. Dostalem odpowiedz od firmy ubezpieczeniowej AXA , w której jestem dodatkowo ubezpieczony w pracy.Wypłacili mi odszkodowanie o wartosci 460 zł . Chciałbym sie dowiedziec czy odszkodowanie te jest wysokie jak na taka szkode czy niskie. Nie moglem znalesc nic podobnego dlatego pytam. Oczywicie mam umowe o prace , a co do Zusu to nadal czekam.

Witam, proszę napisac coś więcej na temat okoliczności zdarzenia moża uda się ustalić odpowiedzialność pracodawcy na zasadzie ryzyka co otworzy drogę do dochodzenia rozczeń bezpośrednio od pracodawcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletuj dokumentacje, sprawdzaj czy wszystko zapisali.

Miałem wypadek komunikacyjny swego czasu z urazem głowy dłuższa historia. Z tym że w dokumentacji nigdzie nie uwzględnili przygryzionej wargi (mam do dziś bliznę, która mi przeszkadza zwłaszcza podczas wizyty u stomatologa) rozciętego kolana, którego mi nie zaszyto bo skoro nikt nie zauważył ( zauważyłem po odzyskaniu świadomości tj 3 dni po zdarzeniu) no i skrzywienia przegrody nosa (to już mało istotne). Jednak ważne sprawdzić czy wszystkie urazy się znalazły bo później szkoda coś stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...