Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

problem z przepukliną


adam 12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w 2012 roku w pracy (na czarno) nabawiłem się przepukliny pachwinowej lewostronnej. Praca była bardzo ciężka, głównie noszenie ciężkich donic glinianych. W listopadzie 2012 poddałem się operacji i po niecałych dwóch miesiącach wróciłem do pracy. Od 20 czerwca 2013 roku pracowałem na "umowę o pracę" (na czas określony do 31 grudnia 2013 r.). Od września bolała mnie zoperowana rok wcześniej przepuklina po lewej stronie, a także zaczęła boleć mnie po stronie prawej. Kiedy mówiłem swojemu pracodawcy, że czuję ból przy pracy z najcięższymi donicami on nie zwracał na to uwagi, a ja nie mając innego wyboru nadal pracowałem. W październiku ból był już tak duży, że nie mogłem pracować. W listopadzie 2014 po raz kolejny byłem operowany (stara przepuklina oraz nowa po prawej stronie) metodą laparoskopową. Od 14 października 2013 r. jestem na zwolnieniu (do nadal). Nie mogę podjąć nowej pracy fizycznej, ponieważ ciągle odczuwam ból. Do pracy, w której mi to się przydarzyło także nie mam powrotu. Umowa wygasła, a były szef nie chce mieć ze mną problemów. Nie chce także sporządzić protokołu powypadkowego. Czy mój przypadek kwalifikuje się do odszkodowania? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...