Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Jak sprawdzić daną firmę


aguska1972
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie firm zajmujących się egzekwowaniem odszkodowań . Gdzieś czytałam kiedyś ,że prawidłowo działająca firma odszkodowanie przelewa na konto poszkodowanego ,a potem poszkodowany płaci należną prowizję ,że nie powinno tak być ,że firma sama sobie pobiera procent ,potem resztę idzie na konto poszkodowanego .Nie wspominając już o tym ,że dana firma powinna mieć własnych prawników ,a nie jak potem się okazuję ,że trzeba płacić w razie czego za jakiegoś adwokata jeśli sprawa trafia do sądu.

Jestem z Wrocławia , poszukuję takowej firmy ,sumiennej i rzetelnej .

Czy jest ktoś w stanie mi polecić naprawdę porządna firmę z którą bez obaw podpiszę umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może i tak być powinno lecz z tym że jak poszkodowany otrzyma na swoje konto odszkodowanie z TU to nie zawsze chce przelać dana prowizje wiec zabezpieczeniem przed tym by otrzymać pieniądze za wykonana usługę dla firm odszkodowawczych jest to że oni otrzymują dane odszkodowanie pobierają swój % prowizji i przelewają resztę na konto poszkodowanego informując o kwocie prowizji oraz kwocie uzyskanego odszkodowanie. Jeśli Pani chce to ja mogę polecić taka firmę proszę zostawić do siebie adres email
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi ,jak już napisałam jestem z Wrocławia i zależy mi na firmie z Wrocławia ,a nie drugiego końca Polski

Mój Mail :

aguska1972@tlen.pl

 

P.S. Do osoby z numerem telefonu też się odezwę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...