Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

PZU nie chce mi wyplacic odszkodowania bo 9 lat mialem skręcona kostke


leniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PZU nie chce mi wyplacic odszkodowania bo 9 lat temu mialem skręcona kostke

 

 

 

w połowie maja skręciłem kostkę. po zakończeniu leczenia udałem się do swojego ubezpieczyciela - z uśmiechem na twarzy przyjęto moje zgłoszenie. na początku lipca otrzymałem telefon z automatyczna ankieta od PZU dotyczącą zadowolenia z usług pzu itp. Na drugi dzień rozmawiałem z konsultantem, który poinformował mnie ,ze mimo, ze lekarz orzekł mój uszczerbek na zdrowiu po wypadku 3 % to nie przysługuje mi wyplata odszkodowania bo 9 lat temu tez miałem skręconą ta sama kosteke i mój % uszczerbku na zdrowiu sie nie powiększył tylko jest nadal na tym samym poziomie.

 

Jestem poirytowany ta sprawa. kobieta poinformowała mnie ,ze mogę się odwołać. powiedziała, że może wygenerować mi moj PIN do internetowego wglądu sprawy. niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nic na emaila a minęło już 2 tygodnie. nie wiem czy poczta przyszła jakaś decyzja bo w chwili obecnej jestem na urlopie a całą dokumentację mam w domu.

 

Nie wiem, czy walka z nimi jest zasadna czy proceder jaki uprawiają jest legalny?? wiem,ze pieniądze jakie mogę otrzymać są małe ale chodzi o zasadę. po co place składki skoro nie przysługuje mi świadczenie. 9 lat to bardzo długi okres na wyleczenie nawet najdotkliwszej kontuzji. a oni zasłaniają się faktem,ze już już kiedyś otrzymałem świadczenie za taki wypadek. Kpina.

 

proszę o jakąś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...