Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Naderwany miesien piersiowy


baca_89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać czy wycena za naderwanie 2 stopnia mięśnia piersiowego na odcinku żebrowo-mostkowym jest odpowiednia ?

Suma ubezpieczenia 10000.00 PLN

 

Trwały uszczerbek - kwota świadczenia za 1 % 5,00%

 

Trwały uszczerbek - uznany % 2,00%

 

Należna kwota świadczenia 1000.00 PLN

 

historia choroby:

wg. Karty informacyjnej leczenia szpitalnego:

Pacjent doznał urazu podczas wychodzenia z jeziora przez pomost, podczas podciągania się poczuł niewydolność bólową. Deklaruje niewydolność bólową głównie przy ruchach odwodzenia i rotacji.

Następnego dnia wykonano badanie ultrasonograficze:

W badaniu USG stawu barkowego prawego: Ilość płynu w jamie stawowej i kaletce podbarkowo-podnaramiennej prawidłowa. Bez zmian pourazowych w stożku rotatorów oraz ścięgnach mięśnia dwugłowego ramienia. Bez zmian w strukturze kostnej. Cechy naderwania 2 stopnia dwóch pasm mięśnia piersiowego większego w części mostkowo-żebrowej od linii środkowo obojczykowej do przyczepu ramiennego (obrzęk ze wzmożeniem echa i ogniskami krwotocznymi)

Dodatkowo: Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja liczę, to mi wychodzi tak samo:

uznali 2% uszczerbku, czyli wypłacają 10% sumy ubezpieczenia.

10% * 10.000 zł = 1.000 zł

Po prostu masz niską sumę ubezpieczenia w tej polisie i stąd takie niskie świadczenie. Ale gdybyś miał wyższą sumę ubezpieczenia, płaciłbyś wyższą składkę. Cos za coś :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...