Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

brak odszkodowania i prokuratura która finalnie jest po mojej stronie


Furman244
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałem wypadek samochodowy byłem poszkodowany. Firma aviva po rozpatrzeniu sprawy uznała że moje obrażenia nie mogły nastapić w skutek takiego małego wypadku. mimo że karetka zabrała mnie do szpitala tam wszystko stwierdzono mam faktury za leczenie, rehabilitacje itp. do sądu nie poszedłem sprawę umorzyłem... ale oni dali sprawę do prokuratury że wyłudzam odszkodowanie, tam sprawę umorzyli a lekarz biegły sądowy stwierdził ze te obrażenia mogły powstać na skutek tej kolizji. i teraz pytanie co dalej? Wcześniej sprawę prowadziła firma więc wiem ze żądam 6 tysi i zwrot za leczenie. napisać do nich list ? jak tak to jaki ? czy moge żądac od nich odszkodowania za pomówienie i stres z tym związany ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisz do ubezpieczyciela pismo - zgłoszenie roszczenia z informacją, jakich kwot za co żądasz. Powołaj się na numer szkody, który był poprzednio nadany. Dla pewności załącz postanowienie o umorzeniu postępowania i opinię biegłego. Twoją dokumentację medyczną pewnie już mają.

Trudno powiedzieć, jakie masz szanse na otrzymanie zadośćuczynienia za stres. Opisz w piśmie dokładnie, jak ta cała sprawa w prokuraturze wpłynęła negatywnie na Twoje życie i Twoją psychikę i postaraj się jakoś wycenić te szkody. Nie chcę tu wróżyć z fusów, czy Ci za to coś przyznają. Złóż roszczenie, to się dowiesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...