Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Drugi raz ta sama kontuzja a wypłata odszkodowania


karola691
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie ubiegania sie o odszkodowanie. W 2010 roku zerwałam więzadła krzyżowe i były one operowane, od tamtej pory wszystko było w porządku z kolanem nic się nie działo. Teraz w wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło drugi raz do zerwania więzadeł. Moje pytanie czy mogę ubiegać się o odszkodowanie i mój uszczerbek na zdrowiu nie będzie pomniejszony o % uszczerbku jaki był w związku z wcześniejszą kontuzją mimo iż było to 4 lata temu, a do momentu wypadku wszystko z kolanem było w porządku?Czy moja kontuzja którą zgłoszę po zakończeniu leczenia będzie traktowana jako uraz, który nie był związany z wcześniejszym urazem i dostanę odszkodowanie w takim % uszczerbku na zdrowiu jaki jest w tabeli? Dodam że tam gdzie teraz jestem ubezpieczona to w 2010 roku nie byłam.Więc nie mają żadnej mojej dokumentacji z poprzedniego leczenia.A prawda jest taka czy nowe przeszczepione więzadła czy pierwotne moim zdaniem w wyniku takiego wypadku mają szansę się zerwać tak samo, tzn. że uważam że poprzednia kontuzja nie miała wpływu na tę obecną. Niby Mam w polisie zapis że w razie wypadku jeśli już funkcje narządu były wcześniej upośledzone to wypłaca się różnicę między tym co się stało a bezpośrednio tym co było przed wypadkiem. Więc jeśli bezpośrednio przed wypadkiem wszystko było ok, a po wypadku kolejny raz zerwany ACL to na co mogę liczyć z ubezpieczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli narząd był już " upośledzony" to co mam przez to rozumieć? Rozumiem jeśli juz bym miała gdzieś wcześniej naderwane czy naciągnięte więzadła to mogę się zgodzić, że było to upośledzone, ale jesli nic mi się nie działo, to jak to mam interpretować? Prosze o szybką odpowiedź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...