Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie z NNW duża rozbieżność w uszczerbku (wysoka suma)


PawelPawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka miesięcy temu miałem wypadek. Bylem ubezpieczony w 2 firmach (ubezpieczenia NNW) z jednej firmy lekarz orzecznik uznał 3 % uszczerbku natomiast z drugiej firmy za ten sam uraz bez badania lekarskiego 1 %. Lekarz u którego się leczyłem dziwił się że zostało mi przyznane 1% według niego 3% za ten uraz oraz jego skutki to jest absolutne minimum. Posiadam wszystkie dokumenty.

 

Kwota polis opiewa na sumę 240 tys zł. Jeśli da się z tym coś zrobić mogę podzielić się uczciwą częścią sumy którą dostane po odwołaniu. Osoby zainteresowane proszę o pozostawieniu wiadomości lub kontakt na maila.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W takim przypadku mogę Panu polecić kontakt z kancelaria która zajmuję się tylko odszkodowaniami. Firma taka zajmie się wszystkim i będzie informować o sprawie na bieżąco. W przypadku pytań proszę pisać śmiało na forum bądź zachęcam do kontaktu emailowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelPawel wrote:
Witam
Kilka miesięcy temu miałem wypadek. Bylem ubezpieczony w 2 firmach (ubezpieczenia NNW) z jednej firmy lekarz orzecznik uznał 3 % uszczerbku natomiast z drugiej firmy za ten sam uraz bez badania lekarskiego 1 %. Lekarz u którego się leczyłem dziwił się że zostało mi przyznane 1% według niego 3% za ten uraz oraz jego skutki to jest absolutne minimum. Posiadam wszystkie dokumenty.

Kwota polis opiewa na sumę 240 tys zł. Jeśli da się z tym coś zrobić mogę podzielić się uczciwą częścią sumy którą dostane po odwołaniu. Osoby zainteresowane proszę o pozostawieniu wiadomości lub kontakt na maila.

pozdrawiam
Witam
zanim rozdzieli Pan pieniądze, których jeszcze nie dostał proszę napisać co to za uraz oraz jak doszło do wypadku. Nie bez znaczenia będzie informacja o Towarzystwie Ubezpieczeniowym i typu polisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...