Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Mój chłopak został potrącony, proszę o rade


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

2 dni temu mój narzeczony został potrącony gdy wracał od znajomego, w samochodzie sprawcy było uszkodzone lusterko on natomiast ma złamane kości w dłoni bóle kręgosłupa, jest w szpitalu w Chrzanowie w tej chwili na obserwacji. Mamy wspólne ubezpieczenie od wypadków ale z tego co powiedziała policja może się ubiegać o odszkodowanie od sprawcy.. Wina była w całości po stronie sprawcy, narzeczony miał odblaski na kurtce.

Kilka lat temu mój ojciec miał o wiele poważniejszy wypadek i pewien Pan w zamian za uzyskany % dokładnie informował od początku mojego ojca co ma robić aby odszkodowanie było jak najwyższe jednak nie mamy już w tej chwili do niego kontaktu ale ojciec po roku leczenia był bardzo zadowolony z uzyskanej sumy. Czy jest ktoś z okolic kto mógłby pomóc w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitrolka wrote:
Witam
2 dni temu mój narzeczony został potrącony gdy wracał od znajomego, w samochodzie sprawcy było uszkodzone lusterko on natomiast ma złamane kości w dłoni bóle kręgosłupa, jest w szpitalu w Chrzanowie w tej chwili na obserwacji. Mamy wspólne ubezpieczenie od wypadków ale z tego co powiedziała policja może się ubiegać o odszkodowanie od sprawcy.. Wina była w całości po stronie sprawcy, narzeczony miał odblaski na kurtce.
Kilka lat temu mój ojciec miał o wiele poważniejszy wypadek i pewien Pan w zamian za uzyskany % dokładnie informował od początku mojego ojca co ma robić aby odszkodowanie było jak najwyższe jednak nie mamy już w tej chwili do niego kontaktu ale ojciec po roku leczenia był bardzo zadowolony z uzyskanej sumy. Czy jest ktoś z okolic kto mógłby pomóc w tej sprawie ?
W związku z tym, że wypadek był nie tak dawno proszę skupić się na dokumentowaniu roszczeń tj. zbierać faktury za leczenie, wykonać dokumentację zdjęciową ran. blizn obtarć, nie wyrzucać zniszczonych ubrań i koniecznie pilnować procesu leczenia tj. zwracać uwagę na wszelkie dolegliwości bólowe itp.

Z polisy OC sprawcy wypadku narzeczony ma prawo do:
- zadośćuczynienia za krzywdę
- odszkodowania z tytułu kosztów leczenia, przejazdów, opieki
- odszkodowanie z tytułu utraty korzyści - utracony dochód

Jeśli chcecie skorzystać z pełnomocnika to nie musi być on z Waszego miejsca zamieszkania lub pobliża (choć tak jest z reguły najlepiej). Ważne aby wybrać kogoś kto za niewygórowany % przeprowadzi postępowanie likwidacyjne i sądowe.

W przypadku pytań proszę pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
markus_100 wrote:
witam
jestem z górnego śląska okolice Katowic
jest to jedna z trzech wiodących firm na rynku. proszę o umówimy spotkanie na którym pomówimy o szczegółach
Wiodących w czym??? :) w zaczepianiu ludzi na pogrzebach czy bieganiu po szpitalach za Klientami? :)

Zamiast podawać bezczelnie numer telefonu proponuję udzielać merytorycznych odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Reprezentuję firmę, która jest liderem na rynku odszkodowań. Chętnie pomogę w uzyskaniu odszkodowania.

Dokumentacja potrzebna do likwidowania szkody została wymieniona przez mojego przedmówcę.

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...