Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Mój wypadek w szkole córki.


Fokus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

We wrześniu 2014r. idąc na wywiadówkę w szkole córki,wywróciłam się na mokrej podłodze (sprzątaczka akurat ją myła,ale nie było ostrzeżenia).

Upadłam na lewe kolano,tłucząc je.

Całe zajście widziała moja koleżanka,która pomogła mi "pozbierać się".

Nadmienie że jestem osobą z grupą inwalidzką(II stopień).Mam uszkodzony staw biodrowy w lewej nodze z ograniczonym zakresem ruchu.W dzieciństwie przeszłam kilka poważnych operacji.

Każdorazowe obciążenie stawu skutkuje jego rehabilitacją.

Po wypadku w szkole,przebywałam ponad 4 tygodnie na zwolnieniu.

Po tym czasie przebyłam 2 serie rehabilitacji na kolano,oraz 4 serie rehabilitacyjne na staw biodrowy bezpośrednio związane z uszkodzeniem kolana.

Zgłosiłam się do PZU w celu uzyskania odszkodowania,przyznano mi 3% (1200zł) uszczerbku bez komisji lekarskiej.Pieniądze zostały przelane na moje konto.

Wypłacona kwota wydaje mi się być kwotą za niską,dlatego chciałabym poznać Państwa opinie na ten temat.

Czy powinnam odwoływać się od decyzji PZU,czy może domagać się od szkoły dodatkowego odszkodowania.

p.s. Leczenie do tej pory nie zostało "zamknięte",posiadam grupowe ubezpieczenie w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ubiegać się o odszkodowanie od szkoły, a dokładnie z jej polisy OC. Wina niepodważalnie leży po jej stronie. Ma Pani świadka upadku, dobrze by było mieć zdjęcia z tego miejsca ( w takich chwilach nie myśli się o tym ) oraz wezwać pogotowie. Wszystko to później jest dowodami w naszej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...