Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek motocyklisty z autem osobowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Parę tygodni temu miałem niemiłą przygodę - jadąc motocyklem zderzyłem się czołowo z autem osobowym. Wina była oczywiście po stronie sprawcy auta osobowego. Na miejscu zdarzeniu była policja i karetka która zabrała mnie do szpitala. W sprawie odszkodowania zgłosiłem się do ubezpieczyciela i po paru dniach zgłosił się do mnie gdzie dokonał oględzin motocykla oraz uszkodzonego obuwia i uszkodzonych okularów. I sprawa przedstawia się następująco: Ubezpieczyciel uznał szkodę całkowitą na motocyklu z ty że moim zdaniem zaniżył wartość samego motocykla zasłaniając się wyceną motocykla po cenie rynkowej a nie handlowej . Wygląda to następująco: posiadam motocykl który zakupiłem za 3,5 tys zł i generalnie w takiej cenie sprzedawane są takie same motocykle - ubezpieczyciel wycenił motocykl przed wypadkiem na kwotę 1500zł. Co w takiej sytuacji mogę zrobić?

Następną kwestią jest odmowa wypłaty odszkodowania za zniszczone buty oraz okulary przez ubezpieczyciela który zasłania się brakiem informacji w notatce policyjnej z miejsca zdarzenia że zostało uszkodzone dodatkowe mienie oraz brakiem potwierdzenia do dnia dzisiejszego przez sprawce uszkodzeń mienia. Dodam że kiedy policja przyjechała, zabrała mnie karetka do szpitala.

Prosiłbym o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...